LOKACE.CZ : SPA RESORT SANSSOUCI

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

SPA RESORT SANSSOUCI

Karlovy Vary, U Imperialu 11
SPA RESORT SANSSOUCI představuje nový lázeňský komplex, vzniklý spojením 3 významných lázeňských zařízeních na okraji lázeňské zóny v Karlových Varech. Hotel nabízí veškerý možný komfort, je po celkové rekonstrukci a poskytuje hostům prvotřídní služby v oblasti ubytování, lázeňství, wellness procedur, ale také v oblasti pořádání firemních a společenských akcí. Disponuje velkým počtem sálů a salonků. Některé ze salonků jsou vzájemně propojitelné, jiné lze propojit s dalšími prostory hotelu. Díky tomu je Spa Resort Sanssouci vhodný pro pořádání malých, středních a větších akcí. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované a moderně zařízené. Kapacita hotelu je 634 lůžek na celkové ploše 8.000 m2, rozdělených do dvou budov: Blue House a Green House.
Kapacita prostor pro akce: 10 - 250
Kapacita (lůžek): 634
Kapacity jednotlivých prostor: Tango lounge: 30, Jive lounge: 20, Rumba Congress hall: 50, Samba Congress hall: 50, Samba & Rumba Congress hall: 150, Restaurant Charleston: 240, Blues Café: 76, Waltz lounge: 30, Restaurant Melody: 110, Restaurant Opera: 56 osob
Kontakt: 353 207 113 / sanssouci@sanssouci.kv.cz
URL: http://www.spa-resort-sanssouci.cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: Konference, firemní školení, prezentace firemní večírek, výstava, veletrh, raut, hostina, svatební den, soukromá oslava, sportovní den

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování v hotelu si můžete vybrat v několika kategoriích pokojů: Standard, Superior, Suite a Deluxe Suite. Všechny pokoje jsou vybavené televizí, telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou. Můžete také zdarma využít připojení na internet. Během pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, župan, hotelové ručníky a osušky. Některé pokoje mají balkon.

RESTAURACE

V moderně zařízených restauracích Spa Resortu Sanssouci se o chu?ové buňky hostů stará tým profesionálních kuchařů a další kvalifikovaný personál. Zajistíme kompletní cateringové služby. Připravíme snídaně, obědy, večeře, rauty, koktejly, coffee breaky atd. Novinkou pro hosty je tzv. ?SHOW KITCHEN? v restauraci Opera. Vyberete-li si nějakou specialitu z jídelníčku, kuchaři ji dokončí přímo před vašimi zraky. Restaurace Charleston, Melody a Opera jsou nekuřácké. V moderní kavárně Blues Café s barem a letní terasou můžete strávit chvíle odpočinku i zábavy. Pravidelně se zde pořádají taneční večery. Lobby bar a přilehlé atrium je místem, kde mohou hosté nerušeně odpočívat u šálku kvalitní kávy nebo dobře vychlazeného drinku. Kromě příjemného posezení a milé obsluhy zde hosté najdou i klidovou zónu.

LÁZEŇSKÉ SLUŽBY

Spa Resort Sanssouci poskytuje také prvotřídní lázeňské služby. Komplexní karlovarská lázeňská léčba trvá minimálně 21 dnů. Pokud nemáte na pobyt v Karlových Varech tolik času, ale přesto chcete dopřát vašemu tělu i duši komfort z rukou kvalifikovaného lázeňského personálu, využijte wellness program.

SVATEBNÍ DEN

Spa Resort Sanssouci může také zajistit svatbu až pro 150 hostů. Pro svatební obřad připravíme hotelový park i kterýkoliv sál či salónek. Připravíme pro vás nezapomenutelnou svatební hostinu. Naši kuchaři vám navrhnou skladbu svatebního menu (aperitiv, předkrm, polévka, hlavní jídlo, dezert?), připravíme vám nádhernou svatební tabuli i výzdobu sálu, pomůžeme se zasedacím pořádkem. Nemusíte se o nic starat, jen si vychutnáte výborné jídlo a pití, profesionální obsluhu a skvělou atmosféru. Postaráme se i o ubytování svatebních hostů. Pro svatební cestu nemusíte jezdit daleko. Nabízíme vám různé pobytové a wellness programy. Užívejte si pohodlí a profesionálních služeb Spa Resortu Sanssouci i po svatbě.


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: info viz. www-stránky (bude doplněno)

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
info viz. www-stránky (bude doplněno)

Služby:
Lázeňská léčba, cateringové služby, ubytování, sport a wellness, doprava, dekorace, hudební program, VIP služby apod.

Vybavení:
Data projektor, LCD televizor, DVD přehrávač, Ozvučení základní - zesilovač + 2x bezdrátové mikrofony, Ozvučení sálu externím dodavatelem, Osvětlení, Překladatelské kabiny, Simultánní překlad, Plátno, Flipchart, Blok a psací potřeby
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.