LOKACE.CZ : Hotel - Restaurant Tři věžičky

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel - Restaurant Tři věžičky

Střítež u Jihlavy 11, Střítež u Jihlavy 11
Hotel-Restaurant Tři Věžičky je unikátním komplexem 3 budov, na půl cesty mezi Prahou a Brnem. První budova je tvořena hotelem s wellness, saunou a vířivou vanou - sloužící k odpočinku hotelových hostů. Ubytování je možné v některém stylovém pokoji, kterých je zde 51 + 2 další apartmány, v kategorii 3 a 4 hvězdičky. Dalšími budovami jsou restaurace se salonky a bowling s kongresovými prostory. Restaurace je velmi vhodná pro různé soukromé akce, jako je oslava, svatební hostina apod. Celkově je u nás k dizpozici 5 salónků a kongresový sál. Pro firmy i jiné skupiny garantujeme kvalitní zajištění kompletní firemní či soukromé akce (a to od gastronomického servisu přes ubytování až po zapůjčení konferenční či jiné techniky). Krásné místo v přírodě snad už jen dotváří to, že u nás můžete snadno zrealizovat jakoukoliv teambuildingovou akci - zelených ploch a venkovních aktiv na nich je tu skutečně dostatek.
Kapacita prostor pro akce: 10-620 osob
Kapacita (lůžek): 110
Kapacity jednotlivých prostor: Salonek č.1 (pod restaurací): 90, Salonek č.2: 20, Salonek č.3: 10, Salonek č.4 vinárenský: 100, Salonek č.5: 50, Kongresový sál: 250, Restaurace: 100 osob
Kontakt: 567 217 581 / info@trivezicky.cz
URL: http://trivezicky.cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: od 200 Kč
Cena za den: od 1 600 Kč
Využití pronájmu: Možnost zajištění konference, školení, semináře, obchodního sezení, prezentace ale i svateb, rautů a hostin, nejrůznějších oslav a dalších soukromých či firemních akcí.


V našem zařízení je možnost využítí následujících konferenčních prostor: Salonek 1: Salonek s vlastním sociálním zařízením a barem vhodný k pořádání školení, seminářů, firemních akcí, ale i svateb a rautů. Salonek je propojitelný s venkovní terasou, kde je gril na selata. V salonku je i profi nerezový gril, který se dá využívat i ve vnitřních prostorách i venku na terase. Díky tomu si můžete pochutnat na grilovaném masu v létě i v zimě. Salonek č. 2: Tento salonek bez obsluhy se nachází v hotelové části. Využívá se na školení, firemní porady a semináře. Salonek č. 3: Tento salonek je také v hotelové části a rovněž bez obsluhy. Využívá se na školení, firemní porady a semináře. Salonek č. 4 (vinárenský): Tento salonek se nachází v budově bowlingu a je možné ho využít k pořádání školení, seminářů, firemních akcí, ale i svateb a rautů. Salonek č. 5: Tento salonek se nachází v budově bowlingu a je možné ho využít k pořádání školení, seminářů a prezentací. Vstup do salonku je přes salonek č. 4 nebo samostatným venkovním vchodem. Salonky č. 4 a č. 5 jsou ideální pro školení, které se potřebují během dne rozdělit do 2 skupin.Kongresový sál s kapacitou až 250 osob se nachází v budově bowlingu a je možné ho využít k pořádání školení, seminářů, firemních akcí, ale i svateb a rautů.

Stylová restaurace s kapacitou až 100 míst nabízí pestré pochoutky z české kuchyně. Připravíme pro Vás staročeskou svíčkovou na smetaně, protýkanou slaninou s domácími knedlíky, ale i biftek s pepřovou omáčkou. Mezi naše speciality patří i špíz Tří Věžiček, servírovaný na speciálním talíři. Pokud máte chut na pečenou kačenu se staročeským červeným zelím a domácími knedlíky, neváhejte a objednejte si ji (nutná objednávka dopředu).

Svatební obřad a hostina jsou důležitou částí Vaší svatby, a proto by měli být vyjímečné a pro novomanžele i jejich hosty nezapomenutelné. My se o toto budeme právě velmi rádi snažit. Váš svatební obřad můžeme zajistit ve venkovním altánku nebo při hezkém počasí i v trávě. Zapůjčíme Vám červený koberec, židle se slavnostními potahy i výzdobu. Oddávajícího Vám zajistí matrika Dobronín. Více informací na www-stránkách.

Ubytování: Hotelové pokoje jsou rozděleny na tříhvězdičkové a čtyřhvězdičkové - celkem 51 pokojů a 2 apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, přístupem na internet, některé mají výhled do přírody. Čtyřhvězdičkové pokoje jsou větší a konzumace z minibaru je zahrnuta v ceně pokoje.


Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 1 490 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1 790 Kč
Informace o cenách: Salonek č.1 (pod restaurací): 400 Kč / 1 hod, 3 200 Kč/ 1 den, Salonek č.2: 300 Kč / 1 hod, 2 400 Kč / 1 den, Salonek č.3: 200 Kč / 1 hod, 1 600 Kč / 1 hod, Salonek č.4 vinárenský (20x10m): 563 / 1hod, 4 500 Kč / 1 den, Salonek č.5: 438 Kč / 1hod, 3 500 Kč / 1den, Kongresový sál: 625 Kč / 1hod, 5000 Kč / 1 hod

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Tříhvězdičkový hotel obklopený zelení se nachází 500 m od dálnice D1, mezi městy Jihlava a Havlíčkův Brod.

Služby:
Zajistíme kompletní gastronomický servis a zapůjčení konferenční techniky. Výhodou je prostorné parkoviště kolem celého komplexu.

Vybavení:
Pro Vaše školení Vám zapůjčíme dataprojektor, plátno, flipchart s fixami, prodlužovací kabely i ozvučení s mikrofonem. Na terasu je možné zapůjčit i party stan.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.