LOKACE.CZ : OREA Wellness Hotel Santon***

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

OREA Wellness Hotel Santon***

Brno-Bystrc, Přístavní 38
Tříhvězdičkový OREA Wellness Hotel Santon se nachází v příjemném prostředí poblíž brněnské přehrady, kde si můžete dopřát báječný odpočinek v relaxačním wellness-centru a nechat se okouzlit nádhernou přírodou typickou pro jižní Moravu. Najdete u nás všestranné zázemí pro konference, školení, semináře, sympózia, svatby, promoce, rodinné oslavy nebo posezení s přáteli spojené s gastronomickými zážitky, večerními rauty a grilováním na rozlehlé terase s výhledem na jezero. K pořádání velkých kulturních a společenských akcí je určen velký společenský sál. Kvalitní technické vybavení a úroveň gastronomických služeb uspokojí i nejvyšší požadavky pořadatelů. Netradiční perličkou večírku může být také projížďka parníkem včetně kompletního cateringu. Hotel nabízí 105 dvojlůžkových pokojů, 1 pokoj pro handicapovanou osobu a 5 apartmánů.
Kapacita prostor pro akce: 220
Kapacita (lůžek): 230
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční sál: 220, Salonek Špilberk: 60, Salonek Svratka: 25, Salonek Svitava: 25, Salonek Veveří: 35, Salonek Morava: 50, Denní bar: 40, Restaurace Panorama: 120 osob
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: od 400 Kč
Cena za den: od 3000 Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, koncert, ples, sportovní akce, ostatní

OREA Wellness Hotel Santon disponuje dvěma velkými parkovacími plochami,které jsou zcela zdarma, monitorovány kamerovým systémem, multifunkčním hřištěm, kde si můžete protáhnout tělo při tenisu či volejbalu, nebo si zahrát petanque. Relaxační centrum Infinit nabízí služby aktivního i pasivního odpočinku doprovázené těmi nejlepšími odborníky v oblasti péče o tělo. Nabízíme profesionální solární studio, příjemné fitness, odborné masáže, privátní whirlpool a wellness zónu, kde si můžete dopřát relaxaci ve finské či tropické sauně, parní lázni nebo v bazénu.Filosofií našeho centra je vytvořit co nejpříjemnější podmínky pro vaši relaxaci a stát se klidnou oázou vašeho odpočinku.

Vybavení pokojů:
Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním příslušenstvím (koupelna, WC), telefony, LCD TV a WIFI připojením (zdarma). Každý pokoj má lodžii s výhledem do rekreační oblasti s lesnatým okolím. V ceně ubytování je bufetová snídaně. Cena pokoje ve wellness kategorii navíc obsahuje i 90 min. vstup do wellness a jednorázový neomezený vstup do fitness.

Stravovací služby:
Hotelová restaurace s terasou, denní bar. Snídaně je podávána formou bufetu s bohatou nabídkou teplých i studených pokrmů. Dále nabízíme zajištění kvalitního stravování v prostorách našeho hotelu se zárukou velmi dobré kvality. Složení a finanční limit menu rádi přizpůsobíme Vašim požadavkům.Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Cena (za 1h, za 1 den): Konferenční sál (1 300 Kč, 9 500 Kč) - - Salonek Špilberk (550 Kč, 4 000 Kč) - - Salonek Svratka (400 Kč, 3 000 Kč) - - Salonek Svitava (400 Kč, 3 000 Kč) - - Salonek Veveří (400 Kč, 3 000 Kč) - - Salonek Morava (450 Kč, 3 300 Kč) - - Předsálí ( - Kč, 1000 Kč)

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Dálnice D1 od Prahy - exit 190, směr BVV - Brno-Bystrc, Dálnice D1 od Olomouce - exit 190 směr BVV - Brno-Bystrc, Tramvaj č. 1 od hlavního nádraží.

Služby:
catering, dekorace, doprava, hudební program, kulturní program, odborný program, ubytování, VIP služby, ostatní

Vybavení:
Ozvučení jednacího sálu (2 drátové a 1 bezdrátový mikrofon), CD přehrávač, kazetový magnetofon, aktivní bedny přenosné (2x) + mikrofon, barevný televizor, videopřehrávač VHS, DVD přehrávač, promítací plátno přenosné (2 x 1,80 m), zpětný projektor, data projektor XGA 1024x768 3200 ANSI Lumen, notebook, flip chart + papír, řečnický stolek, fotokopie A4, květinová výzdoba, telefon, telefax, připojení na internet - 1 x PC (pevné připojení).
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.