LOKACE.CZ : Hotel Bílá růže***

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel Bílá růže***

Písek, Fráni Šrámka 169
Prezentace tohoto hotelu je bohužel dlouhodobě neuhrazená. Bohužel ho Vám tak zde nemůžeme prezentovat a nabídnout k využití pro firemní a soukromé akce či ubytování. Zkuste se podívat na jiné hotely v této lokalitě.
Kapacita prostor pro akce: 200
Kapacita (lůžek): 80
Kapacity jednotlivých prostor: Velký konferenční sál na ploše 450 m² pro 180 osob, Velký salónek 200 m² pro 60 osob, Malý salónek 50 m² pro 20 osob, Restaurace: 200 osob
Kontakt: /
URL:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu:
Cena za den:
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, koncert

Ubytování:

Hotel Bílá růže Písek*** disponuje celkovou kapacitou 80 lůžek k ubytování. Jedná se o ubytování na pokojích: jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, třílůžkové a čtyřlůžkové. Nabízíme Vám k ubytování také komfortně vybavené čtyřhvězdičkové apartmány s výhledem na řeku Otavu. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, telefonem, vlastním soc.zařízením / sprcha nebo rohová vana, WC / , TV se satelitem a WIFI internetové připojení zdarma.

Restaurace:

Hotel Bílá růže v Písku má vlastní restauraci s kapacitou 200 míst u stolů. V objektu hotelové restaurace je také bar s hudbou a krásnou romantickou terasou s výhledem na řeku Otavu. Součástí restaurace je též taneční parket. Restaurace je vhodná pro pořádání svatebních hostin, plesů , rautů, seminářů (uzavíratelný kongresový sál) a dalších akcí. Hotelová restaurace nabízí internacionální a českou kuchyni. V letních měsících grilujeme na naší vyhlídkové terase.

Catering:

Hotelový catering se specializuje na zajištění ?GALA VEČEŘI , RAUTU, TISKOVÝCH KONFERENCÍ , BANKETU, PREZENTACÍ FIREM, OSLAV NAROZENIN? - Vypracujeme Vám nezávaznou nabídku , zajistíme hostesky , dopravu , fotografa a též kompletní technické vybavení. Máme již 15 let zkušeností !

Svatby:

Oslava není jen jídlo, ale i mnoho jiných doprovodných služeb. Toto vše pro Vás zajistíme s náležitou profesionální péčí. Poradíme Vám s výběrem menu, květinové výzdoby, živé či reprodukované hudby. Zajistíme také ubytování, dopravu, aktuální či firemní výzdobu i služby fotografa, vše dle Vašeho přání. Svatební hostiny pořádáme v naší restauraci Hotel Bílá růže s tanečním parketem, barem a vyhlídkovou terasou.


Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 1250 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1350 Kč
Informace o cenách: Informujte se na emailu, či tel.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Hotel Bílá růže v centru města Písku leží 100 km jižně od Prahy, na okaji Šumavy.

Služby:
catering, dekorace, doprava, hudební program, kulturní program, odborný program, ubytování, VIP služby

Vybavení:
KONFERENČNÍ VYBAVENÍ: dataprojektor s obsluhou, diaprojektor, zpětný projektor, projekční plátno ? fixní v sále (6×4 m), 2 x mobilní (2×2 m), velkoplošná Tv (1×0,8 m), videorekordér, flip ? chart 2 x, laserové ukazovátko, kopírka, tiskárna, řečnický pult, panely na polep (1,48×0,98 m)
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.