LOKACE.CZ : Hotel Kampa - Stará zbrojnice

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel Kampa - Stará zbrojnice

Praha 1, Všehrdova 16
Hotel Kampa - Stará zbrojnice je 4-hvězdičkový, originálně zrekonstruovaný hotel v centru historické části Prahy, obklopený parkem a umístěný stranou od běžného ruchu. Speciální úpravy interiéru navazují atmosféru konce 17.století. Pro obchodní a business klientelu je v hotelu k dispozici několik konferenčních prostor a hotelových salonků s běžnou konferenční technikou. Velký kongresový prostor a několik menších salonků nabízí variabilní uspořádání akcí. Občerstvení, coffe breaky, obědy nebo večeře formou obsluhy nebo švédskými stoly (buffet), rauty nebo slavnostní recepce jsou zabezpečovány vyškolenými gastronomickými odborníky s mezinárodními zkušenostmi a oceněními. V hotelu proběhlo mnoho mezinárodních akcí, významných setkání světových a českých politiků a podnikatelů.
Kapacita prostor pro akce: 250
Kapacita (lůžek): 165
Kapacity jednotlivých prostor: Rytířský sál: 250, Střelecký salonek: 40, Mušketýrský salonek: 55, Michnův Palác: 120 osob.
Kontakt: 272 114 444 / reservations@hotelkampa.cz
URL: http://www.sivekhotels.com/cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, koncert, ples, sportovní akce, ostatní

Ubytování:

Hotelové pokoje jsou světlé, dostatečně vzdušné, zařízeny nábytkem v historickém stylu. Pokoje a chodby jsou vybaveny protipožárními hlásiči, poloha hotelu nevyžaduje klimatizaci. Pro hosty jsou připraveny nekuřácké a kuřácké pokoje.

Pro bezpečnost hostů je v pokojích instalován příruční tresor, vstupní dveře jsou opatřeny bezpečnostním kartovým systémem. Pokojové koupelny jsou nadstandardně vybaveny a denně desinfikovány. Koupelny mají sprchové kouty, velká umyvadla a zrcadla s dobrým osvětlením a odkládacími poličkami, toaletu a vysoušeč vlasů. Hostům je poskytováno kvalitní hotelové prádlo a hygienické potřeby.

Business klientela a obchodní cestující ocení možnost přímého připojení na internet prostřednictvím Wi-Fi sítě.

Složení pokojů: 5 jednolůžkových pokojů, 40 dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí ? double, 37 dvoulůžkových pokojů s oddělitelnými postelemi ? twin, 2 třílůžkové pokoje


Gastronomie:

Restaurace & Bar Rytířský sál Vás přenese do atmosféry 18. století, kde byla původně jízdárna. Když budete mít štěstí, tak právě při Váší návštěvě se může strhnout neopakovatelný rytířský turnaj za doprovodu krásných tanečnic a vystoupení tureckého fakíra. Hluboký zážitek z restaurace jistě umocní kuchařské umění našich kuchařů, propojených s profesionálním servisem. Vysoce kvalitní vína je možno vybírat na vinném lístku restaurace a naplnit s nimi tak krásně strávený čas v prostředí Rytířského sálu.


Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od (info viz. www, tel.) Kč
Dvojlůžkový pokoj: od (info viz. www, tel.) Kč
Informace o cenách: dle dohody a požadavků klienta

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Z letiště MHD: bus č.119 do st. Dejvická, přestup na metro A do st. Malostranská, přestup na tramvaj č.20,22,23, 12 do st. Újezd

Z Hlavního vlakového nádraží MHD : tramvaj č. 9 do st. Újezd, dále 3 minuty pěšky nebo zavolat hotelový vůz.


Služby:
Zajištění firemní a soukromé akce, zajištění svatebního dne

Vybavení:
telefon, fax, internet, wi-fi
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.