LOKACE.CZ : Hotel Kaskáda

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel Kaskáda

Brno, Na Golfu 1772
Čtyřhvězdičkový hotel KASKÁDA nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v krásné přírodě pouze 9 km od Brna v blízkosti Brněnské přehrady. Ubytování je řešeno formou bungalovů o celkové kapacitě 100 lůžek s překrásným výhledem na golfové hřiště jehož je hotel součástí. Společný název rekreačně sportovního areálu a hotelu - „KASKÁDA“ - vystihuje jeho zasazení do okolní přírody a je potvrzením jisté výjimečnosti dané lokality. Hotel Kaskáda nabízí kromě kvalitního ubytování, restaurace a kongresového centra i služby vlastního wellness centra s bazénem, saunou, párou, whirlpoolem a masážemi. Nechybí 2 bowlingové dráhy a golfový simulátor. Řidiči mohou zaparkovat své vozy přímo u hotelu.
Kapacita prostor pro akce: 200
Kapacita (lůžek): 100
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresové centrum: 200, Klubový salónek: 30 osob
Kontakt: 541 511 711 / recepce@golfbrno.cz
URL: http://www.hotelkaskada.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: 1 300 Kč
Cena za den: 5 900 Kč
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, divadlo, galavečer, koncert, ples, sportovní akce, ostatní

Kongresové centrum nabízí moderní a špičkově vybavené kongresové prostory v atraktivním prostředí golfového resortu. Dopřejte si firemní akci či školení na klidném místě, které obklopuje příroda, kde uniknete shonu velkoměst.

Klubový salonek s krbem, vinotékou a vlastním barem představuje velice příjemné zázemí pro meetingy menšího počtu osob. Jeho komorní charakter umožňuje velmi efektivní komunikaci mezi všemi přítomnými.


Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 1800 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 2100 Kč
Informace o cenách: Kongresové centrum: od 1.300 Kč/hodina, od 5.900 Kč/den - - Klubový salonek: od 1.300 Kč/hodina, od 5.900 Kč/den

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Vzdálenost 5 km od Brna, směr Brno-Žabovřesky-Rozdrojovice

Služby:
Hotel, restaurace, kongresové centrum, 27jamkové hřiště, 6jamková akademie, 300 m dlouhý driving range, putting, chipping, bowling, golfový simulátor, wellness centrum, ping pong, petanque, golfové aktivity - kliniky.

Vybavení:
KE KONGRESOVÉMU CENTRU PATŘÍ BOHATÉ ZÁZEMÍ: velký prostorný bar s bohatou nabídkou, prostorná kongresová restaurace, velká terasa pro 200 osob s grilem, dataprojektor, plátno, přenosné plátno, flipchart, mikrofon, řečnický pult, ozvučení, wifi, laserové ukazovátko
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.