LOKACE.CZ : Veletrhy Brno

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Veletrhy Brno

Brno, Výstaviště 1
Společnost Veletrhy Brno, a.s. je nejen organizátorem významných mezinárodních veletrhů a výstav, ale svůj jedinečný areál nabízí i k pronájmu pořadatelům konferencí, společenských, vzdělávacích a kulturních akcí.Ve čtyřech samostatných kongresových komplexech nabízíme moderní konferenční sály pro konání kongresů a konferencí s kapacitou 20 až 2000 osob. Unikátní kongresové centrum pavilonu E tak nabízí jedinečnou variabilitu pro libovolné kongresové prostory. Pořadatelům i těch nejnáročnějších akcí zajistíme odpovídající zázemí. Areál výstaviště nabízí prostory různých velikostí i typů, moderní i historické pro konání nejrůznějších EVENTŮ. V neposlední řadě můžou být prostory využity pro filmové produkce, které zde najdou až 190.000 m2 potenciální volné plochy přeměnitelné ve filmové ateliéry.
Kapacita prostor pro akce: 20-2000
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: 4 samostatné kongresové komplexy s konferenčnímy sály, salónky o kapacitě od 20 do 2000 osob
Kontakt: 541 152 913 / rent@bvv.cz
URL: http://www.bvv.cz/rent
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu:
Cena za den:
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, galavečer, koncert, ples, sportovní akce

Vysoká úroveň všech poskytovaných služeb, kreativita, flexibilita a zkušenost našich pracovníků, kompletnost služeb (moderní technické vybavení, výstavářské systémy, mobiliář, tlumočení, hostesky, tisk, organizační zajištění variabilita (moderní haly různých rozměrů)

Kvalitní ubytování - Hotel Holiday Inn a další ubytovací kapacity v těsné blízkosti areálu, stravování - občerstvení Vašich hostů při jakékoliv příležitosti. Dostupnost areálu – areál je ideálně dostupný, příjezdová trasa navazuje na dálniční přivaděč a na hlavní městský okruh. U hlavních vstupů do areálu jsou stanice městské hromadné dopravy.


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Informace o cenách pronájmů viz. tel/email kontakt. Nabídka hotelů v okolí výstaviště.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Městská hromadná doprava hned v místě výstaviště.

Služby:

Vysoká úroveň všech poskytovaných služeb, kreativita, flexibilita a zkušenost našich pracovníků, kompletnost služeb (moderní technické vybavení, výstavářské systémy, mobiliář, tlumočení, hostesky, tisk, organizační zajištění variabilita (moderní haly různých rozměrů)

Kvalitní ubytování - Hotel Holiday Inn a další ubytovací kapacity v těsné blízkosti areálu, stravování - občerstvení Vašich hostů při jakékoliv příležitosti.


Vybavení:
telefon, fax, internet, wi-fi, kabeláž, pódium, audiotechnika, komunikační technika, osvětlovací technika, promítací technika, tlumočnická technika, velkoplošná obrazovka, hlasovací zařízení, videokonference, ostatní
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.