LOKACE.CZ : Česká zemědělská universita - pronájem

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Česká zemědělská universita - pronájem

Praha 6 - Suchdol, Kamýcká 129
Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou, která nabízí k pronájmu své prostory. Prostory jsou spravovány studijním a informačním centrem (SIC) fakulty a jsou vhodné především pro Vaše firemní akce a různé typy školení. Zájemci si zde mohou pronajmout různé sály, salonky a učebny, od většího kongresového sálu, přes výstavní prostor až po multimediální učebnu či učebnu vybavenou počítači.
Kapacita prostor pro akce: 10 - 500
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 400 osob, Školící místnost: 50+, Zasedací místnost: 30, Multimediální salonek: 18, Modrý salónek: 15, Atrium "A1 + A2": 18 + 18, Počítačová učebna: 2 x 18, Zelený salónek: 28 osob
Kontakt: 606 319 502 / spalenkova@sic.czu.cz
URL: http://www.sic.czu.cz/cs/?r=1557
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu:
Cena za den:
Využití pronájmu: konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, veletrh, výstava, banket, raut, recepce, divadlo, galavečer, koncert, sportovní akce

KONFERENČNÍ PROSTORY

Kongresový sál (Kapacita je 400 míst + 2 x 4 lóže po obou stranách sálu. Pro přednášející je k dispozici přípravná místnost, šatna a kuchyňka. Plná technická vybavenost). Školicí místnost (Vybavení: Dataprojektor Sharp XG-C50X, Vizualizér, AV zesilovač, Videorekordér Panasonic, flipchart, tabule, telefon. Před místností je k dispozici respirium, kde jsou i velké prostory pro catering. Na prostor navazuje i terasa a výstavní prostor, které je možné uzavřít]. Výstavní prostor (Výstavní prostor lze použít pro různé výstavy, rauty a společenská setkání. V tomto prostoru není možné promítat. Velká zasedací místnost - Trojúhelník (Vybavení: flipchart, tabule, kuchyňka), Multimediální salonek (Vybavení: flipchart, tabule, 2 dataprojektory, 17 počítačů s připojením na internet, videokonferenční systém "POLYCOM"), Modrý salonek (Vybavení: flipchart, tabule, připojení k internetu, telefon, kuchyňka), Atrium "A1 + A2" (Vybavení: flipchart, tabule, kuchyňka), Počítačová učebna (Učebna má počítače s připojením k internetu. Studovnu lze pronajmout pouze v době mimo semestr nebo o víkendech). Zelený salonek (Vybavení: dataprojektor, PC s připojením na internet, plátno, flipchart, tabule)


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách:

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Dostupnost od metra A - Dejvická, autobus 107, 147 cca 12min. Zastávka: Zemědělská universita

Služby:
catering, dekorace, doprava, hudební program, kulturní program, odborný program, ubytování, VIP služby, ostatní

Vybavení:
Možnost pronájmu většiny potřebného technického vybavení.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.