LOKACE.CZ : Rezidence Club Canada

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Rezidence Club Canada

Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou 25
Residence club Canada je ideálním místem pro Vaše školení, semináře a jiné firemní akce v každém ročním období. Krásná šumavská příroda a přírodní nádrž Lipno poskytuje klid na jaře i na podzim, v létě navíc doplněný o možnosti koupání a v zimě o radovánky na zasněžených kopcích šumavských sjezdovek. Pro Vaší soukromou akci doporučujeme prezentační technikou vybavený VIP-salón či prostory Café music clubu společně s terasou poskytující nádherný výhled a případný prostor pro gastronomické požitky. Pro relaxaci přímo v residenci může posloužit sportovní Reebok studio, sauna či masáže.
Kapacita prostor pro akce: 170
Kapacita (lůžek): 115
Kapacity jednotlivých prostor: 2 x Konferenční salónek: 40, Venkovní teresa: 80, Restaurace: 60 osob
Kontakt: 602 455 822 / makovetska@volny.cz
URL: http://www.clubcanada.eu/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: cateringové akce, hudební a taneční akce, konference, výstavy a prezentace, školení a semináře, společenské akce, svatby, promoce apod.

Krásná příroda, zámky, kláštery, zříceniny hradů, historická města, řeka Vltava a velké jezero v každém ročním období to je Lipno a Šumava - jako na dlani přímo v residenci club Canada. Nechte se pozvat k příjemnému rodinnému pobytu v tomto klidném místě či využijte možnosti residence v realizaci vašich firemních a soukromých akcí. VIP Salón pro uzavřenou společnost snadno poslouží pro realizaci školení a semináře, pro které je dostatečně vybaven prezentační technikou, stejně tak zde najdou prostor rauty a rodinné oslavy. Prostor Café music baru je uzpůsoben jak pro ranní stravování v podobě snídaní, denní občerstvení s čerstvě připravovanými bagetami, saláty a dalšími pochutinami, ale taky i pro večerní posezení a pobavení se s partou přátel při příjemné hudbě. V kavárně najdete 3 druhy vynikajícího plzeňského piva a výbornou arabskou kávu. Kapacita kavárny je padesát osob plus krásně prosluněná terasa s nádherným výhledem, který Vám dodá pocit dokonalého odpočinku. V Rezidenci je pro ubytované k dispozici také parní či klasická finská sauna pro 6 až 8 osob. Veškeré sportovní vybavení se nachází v dosahu Rezidence (max. 500 m), vlastní moderní studio Reebok je zcela bezpečné a jeho moderní technologie umožňují jeho využívání pro všechny. K dizpozici jsou zde jak boxovací pytle pro uvolnění vašeho stresu, tak je možno využít služeb cvičitelky při hodině aerobiku.Většina moderně vybavených apartmánů Vás zaručeně uchvátí svým krásným výhledem s terasy či balkónu, který Vám navodí dokonalý pocit odpočinku. Mezi některé vybavení apartmánů patří např. kuchyňská linka, koupelna, myčka nádobí, DVD přehrávač, LCD televize, varná konvice apod.

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 800 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1600 Kč
Informace o cenách: Informace o pronájmech, viz.email, tel.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
V Jižních Čechách, vzdálenost od Prahy 220 km, od Českých Budějovic 65 km, Českého Krumlova 35 km a od Linze 60 km

Služby:
Reebok studio, sauna, masáže, kadeřnické studio Matrix, konferenční služby, gastronomické a ubytovací služby

Vybavení:
Vybavení residence odpovídá standardu ****
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.