LOKACE.CZ : Hotel** Na Trojce

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel** Na Trojce

Jindřichov, Pusté Žibřidovice 3
Hotel Na Trojce** v podhůří Hrubého Jeseníku zaručuje v zimě jak spoustu sněhu, tak v létě dostatek slunečního svitu. Hotel nabízí ideální místo pro menší firemní a soukromé akce, jako je např. firemní večírek, sportovní den (např. využití některého z mnoha místních lyžařských středisek) či relaxační výlety do okolí spojené se školením nebo obchodním jednáním. Pro vaší firemní a soukromou akci je zde restaurace, která pojme až 60 osob. Ve 2.patře je pak následně klubovna (s výhledem na hřeben Králického Sněžníku) vhodná pro případné zajištění drobného školení, jednání a různých jiných sešlostí. V opačném případě slouží tato místnost pro sportovní a relaxační aktivity. Ubytování je možné v jednom z 22 nově rekonstruovaných pokojů, kde se spí skutečně nádherně.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor: Restaurace: 60, klubovna: 20-30 osob
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: sport a relax, firemní akce, incentivní turistika, kulturní program, soukromé oslavy, teambuilding, setkání s přáteli, taneční akce, zábavný program a ostatní

Hotel byl vybudovaný mezi lety 1991 až 1992 na místě, kde stával dříve jeden z nejstarších domů v obci. Sociální zařízení jsou v dostatečném počtu pro každé patro společné, oddělené pro muže a ženy. Telefon a trezor je na recepci, televizor je v restauraci a v klubovně. Možnost zapůjčení TV na pokoj. Stavitelé tehdejší doby zvolili dispozice rekreačního objektu s ohledem na okolní krajinu a potřeby rekreantů vyjíždějících do horské chráněné krajinné oblasti. V restauraci, která má 60 míst, je možné relaxovat při hře kulečníku, sledování kabelové televize nebo se občerstvovat u stále plně zásobeného baru. V příznivém počasí je oblíbeným místem velká venkovní terasa se zahradním nábytkem, na níž je z restaurace vstup. Ve druhém patře hotelu je potom klubovna, kde je možné vyzkoušet své schopnosti ve hře ping-pong, sledovat televizní pořady, ponořit se do literatury z bohatě naplněné knihovny a nebo třeba jen širokým oknem vyhlížet na hřeben Králického Sněžníku. Jindy je zde umísťován nábytek a technické vybavení pro uspořádání sešlostí např. za účelem školení. Naopak, při vyklizení onoho nábytku, je zde možné nerušeně prožívat relaxačně zaměřená cvičení. Pro hosty je připraveno celkem 22 rekonstruovaných pokojů a to 2-, 3- a 4-lůžkových. V nich je dostatečné vybavení jak nábytkem tak i ostatními užitečnými předměty zpříjemňujícími hotelový pobyt. Také na pokoji instalované umyvadlo s teplou vodou najde jistě uplatnění. Prostředí je jako stvořené pro cyklistické či pěší výlety, pro zájemce se zde nabízí nekonečné množství cest, kde je člověk limitován pouze svojí vlastní výdrží. V zimě naopak místo vybízí pro běžkařské sporty či sjezdové lyžování v některém z velkého množství nedalekých středisek. Pokud patříte mezi nesportovní typy, můžeme doporučit přesouvání se pomocí auta (hotel disponuje kvalitním parkovištěm), v zimě však rozhodně nezapomeňte přibalit řetězy!

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od od 190 do 460 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od od 380 do 920 Kč
Informace o cenách: Ceny ubytování v závislosti na ročním období a penzi či polopenz

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
směr silnice č.11 ze Šumperka - Rapotín - Velké Losiny - odbočit na Žárová - Pusté Žibřidovice

Služby:
Ubytování s polopenzí, plnou penzí z jednotného jídelního lístku, možnost objednání jídel ze stálého minutkového jídelního lístku.

Vybavení:
CD přehrávač, FAX, Kopírka,Počítač, Připojení k internetu, Tabule, Telefon, Televizor, Úschovna cenných předmětů, Video, Kabelová televize, Bazén venkovní, Billiard, Cyklotrasa 20 m ,Jízda na koni 4 km, Kulečník, Lyžařský vlek 400 m, Parkoviště u hotelu
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.