LOKACE.CZ : Zámecký hotel TŘEŠŤ ***

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Zámecký hotel TŘEŠŤ ***

Třešť , Dr. Richtra 234
Zámecký hotel Třešť*** v malebné přírodě, na okraji rozlehlého lesoparku, nabízí kvalitní ubytovací kapacity, které můžou být využity ve spojení s vaší konferenční i vzdělávací akcí. Konferenční prostory nabízejí široké uplatnění pro realizaci konferencí, kongresů, seminářů, přednášek a podobných akcí. K dispozici je především kongresový sál a 7x salónek, kdy je možné propojení místností v rámci jednání v sekcích či společného zasedání. Příjemné prostředí zámecké restaurace a jídelny jsou vhodné k obchodnímu jednání a kvalitnímu gastronomickému zážitku. Další prostory v podobě vinárny s krbem nebo letního posezení s grillem vytvoří příjemný doplněk k vašemu naprostému odreagování. Bezplatné využití apartmánu pro novomanžele a pronájem místnosti pro hostinu je jen dalším krásným zážitkem, který zámecký hotel nabízí.
Kapacita prostor pro akce: 250
Kapacita (lůžek): 111
Kapacity jednotlivých prostor: Konfereční sál: 115 os., Hudební salonek: 42 os., Televizní salónek: 20 os., Zelený salonek: 14 os., Žlutý salonek: 14 os., Depandance salonek I: 36 os., Depandance salonek II: 20 osob
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu:
Cena za den:
Využití pronájmu: grill party, konference, kongres, prezentace, seminář, školení, tisková konference, banket, koktejl, raut, recepce, svatba, divadlo, galavečer, oslava jubileja, setkání abiturientů.

Zámecký hotel Třešť*** se nachází se v malebné lokalitě Třešťských vrchů a je situován v krásné přírodě na okraji rozlehlého lesoparku. Hotel nabízí ubytování jak v hlavní zámecké budově, tak v přilehlé nově zrekonstruované depandanci. Hotelové parkoviště pojme až 80 osobních automobilů. Celý areál Zámeckého hotelu je monitorován kamerovým systémem. Zámecká restaurace je otevřena všem, kteří si chtějí vychutnat příjemné prostředí zámku s výbornou českou a mezinárodní kuchyni. Restaurace má kapacitu 45 míst a je v provozu celodenně. Zámecká jídelna má při stolovém upořádání kapacitu 80 osob, při rautu 120 osob. Je využívána nejen ke stravování hotelových hostů, ale i k pořádání slavnostních akcí jako promoce, svatby, rodinná setkání, recepce či bankety. Zámecký hotel*** nabízí 24 dvoulůžkových pokojů, 7 třílůžkových pokojů, 3 apartmány - každý se dvěma lůžky, 3 turistické pokoje se společným sociálním zařízením a 30 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, TV satelitem a telefonem. V některých pokojích je k dispozici připojení k internetu,chladnička a minibar. Depandance hotelu*** tvoří 19 jednolůžkových pokojů, 1 jednolůžkový pokoj pro vozíčkáře, 1 dvoulůžkový mezonetový pokoj a 4 bezbariérové dvoulůžkové pokoje s vytápěnou podlahou vhodné i pro pobyt hosta s pejskem. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, TV, satelitem, chladničkou, telefonem, trezorem, minibarem a vysoušečem vlasů. Na všech pokojích je možnost připojení k internetu.

Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Konferenční sál: 1200 kč/1hod, Hudební salonek: 500 Kč /1 hod, TV salonek: 300 Kč/ 1hod, Salonky - budova zámku (3 salonky s kapacitou 12 osob): 300 Kč/ 1 hod, Salonek depandance (36 osob): 500 Kč/1hod, Salonek depandance (20 osob): 400Kč/1hod 400

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Hotel se nachází v krásném a poklidném prostředí jihovýchodní části Vysočiny, 13 km od Telče, 19 km od Jihlavy. Autobusové spojení: 200m (zastávka Třešť) Vlakové spojení: 500 m (zastávka Třešť).

Služby:
hlídané parkoviště pro 80 aut, možnost gril party, posezení u venkovního krbu, petanque, fitness centrum, stolní tenis, volejbal, naučná stezka, cyklotrasy, půjčovna horských kol

Vybavení:
TV, satelit, telefon a chladnička s minibarem, internet, recepce (24 hodin), koupě nápojů, suvenýrů a základních hygienických potřeb. KONFERENČNÍ VYBAVENÍ: ozvučení včetně bezdrátových mikrofonů, projekční plátno o rozměrech: 3 x 2,5 m připojení k internetu rychlostí 3Mb/s flip-chart s příslušenstvím, dataprojektor..
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.