LOKACE.CZ : Hotel a restaurace Všetice - firemní večírek (okres Benešov)

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel a restaurace Všetice - firemní večírek (okres Benešov)

Netvořice, Všetice 6
V Hotelu Všetice - jsme Vám k dispozici pro Vaše firemní večírky. Ubytujte se v některém z našich 20 dvou až čtyřlůžkových stylových pokojích a apartmánech. K uspořádání Vaši akce můžete využít naší stylovou restauraci, která nabízí 100 míst k sezení a dalších 30 na venkovní terase, taneční parket a koncertní pódium, nebo bar s kapacitou 100 osob a výhledem do jízdárny.

K dispozici jsou také kompletně vybavené konferenční prostory, sál s kapacitou 76 míst a dva menší salonky pro 14 a 8 osob. K areálu patří velká zahrada se dvěma rybníky. Hotel nabízí rozsáhlé sportovní a relaxační možnosti (wellness, sauna, vířivka, masáže, jízda na koních..), okolí navíc přeje sportovním možnostem jako je sjíždění řeky Sázavy, cykloturistika apod.

Cena ubytování: pokoje, včetně snídaně, od 1 500 (pokoj Klasik, 2 lůžka) až do 4 000 Kč (Mramorový pokoj, 2 lůžka), sleva za neobsazené lůžko.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 49
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál (U-forma: 54, škola: 34, divadlo: 76 míst), Salónek 1: 14 míst, Malý salónek: 8 míst, Restaurace + venkovní terasa: 100 + 30, Bar: 100 osob.
Kontakt: 722 903 552 / hotel@vsetice.cz
URL: http://www.vsetice.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: Konference, Firemní školení, Prezentace Firemní večírek, Výstava, veletrh, Raut a hostina, Rodinné ubytování, Svatební den, Soukromá oslava, Sport a wellness

V hotelu Všetice můžete pro Vaší firemní či soukromou akci využít kongresový sál, který je vybaven projekční technikou, ozvučením a flipchartem.Mezi další místnosti patří salonek a malý salonek Kapacita salonku je 14 míst, kapacita malého salonku je 8 míst. Oba salonky jsou vybaveny flipcharty. V areálu hotelu je mnoho příležitostí jak si odpočinout po náročném dni, např. v podobě následujících wellness služeb: Sauna nebo vířivka (pro 6 osob), za cenu 600 Kč na 1 hod, Masáže: Thajská 990 Kč, Aroma olejová 1250 Kč, Nohy 990 Kč, Záda 1150 Kč, Bylinková 1290 Kč Služby thajských masérek je zapotřebí objednat s 3 dny předem. Pro milovníky koní máme připravenou také zajímavou nabídku mohou se projet na koni jak v kryté jízdní hale, ale pokud jsou zkušenými jezdci mohou vyjet i do okolí a prohlídnout si ho z koňského hřbetu. Hotel dále nabízí: půjčování kol, v blízkém okolí našeho hotelu jsou 2 lanová centra, rybník pro rekreační rybolov. Nabízíme možnost sjetí řeky Sázavy. Hotel je součástí areálu Statku Všetice, kde se dále nachází krytá jezdecká hala s vnitřní pískovou jízdárnou o rozměrech 55 x 21 m a vytápěnou tribunou pro diváky.

Pronájem a ubytování :

Dvojlůžkový pokoj: od 1500 Kč
Informace o cenách: Ceník pronájmů Konferenčních místností na 1 den - Konferenční sál: 6 000 Kč, Salonek: 3 000 Kč, Malý salonek: 2 000 Kč - Cena ubytování: pokoje, včetně snídaně, od 1 500 (Klasik, 2 lůžka) až 4 000 (Mramorový pokoj, 2 lůžka), sleva za neobsazené lůžko.

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
PRAHA: Praha - (Praha Krč, Praha Kunratice) - Jesenice - Jílové u Prahy - Netvořice - Všetice (uprostřed vesnice) - celkově 45 km z Prahy. Hotel je v dobrém dosahu rychlostních silnic D1, D10, R4

Služby:
Zajištění firemní a soukromé akce, zajištení svatebního dne, welness služby (sauna, masáž, vířivka), sportovní program: (cykloturistika, jízdárna, lanové centrum, sjíždění řeky a další)

Vybavení:
KONFERENCE: Konferenční sál (projekční technika, ozvučení a flipchart) a 2 salónky (flipcharty), HOTEL: venkovní terase, taneční parket a koncertní pódium, krytá jízdárna. HOTELOVÁ RESTAURACE a BAR: audio a video technika, sauna s vířivkou.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.