LOKACE.CZ : Hotel Svornost - hotel Praha Počernice, pronájem prostor

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Hotel Svornost - hotel Praha Počernice, pronájem prostor

Praha 9, Novozámecká 284
Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny, Pražského výstaviště v Letňanech a v blízkosti Jižní spojky (dálnIční obchvat Prahy). Hotel nabízí jednak klidné prostředí pro rodiny s dětmi a také profesionální zázemí pro firemní a jiné soukromé akce. Za velice příznivé ceny je možno ubytování ve 20 pokojích. Součástí hotelu je restaurace, salonky, letní terasa, velká zahrada,formanka a kongresový sál, hlídané parkoviště. Wifi připojení k internetu po celém hotelu je zdarma. Hotel Svornost se snaží nabídnout hostovi takové prostředí, aby se cítil jako doma a pobyt byl pro něj co nejpříjemnější. Možnost zajištění svatebního dne přesně podle Vašich představ.
Kapacita prostor pro akce: 180
Kapacita (lůžek): 50
Kapacity jednotlivých prostor: Velký sál: 180, Salónek s krbem: 20 (ve tvaru U: 20, ve tvaru T: 18), Zelený salónek: 30 (ve tvaru U: 30, ve tvaru T: 25) osob
Kontakt: 604 472 770 / svornost@svornost.cz
URL: http://www.svornost.cz/
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: 250 Kč
Cena za den:
Využití pronájmu: Konference, Firemní ?kolení, Prezentace, Firemní večírek, Raut, hostina, Svatební den, Soukromá oslavaUBYTOVÁNÍ:

Hostům hotelu je k dispozici 22 pokojů s kapacitou okolo 50 míst, kde standartní vybavení tvoří vlastní WC a koupelna,lednice,fén apod. Máme jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje. Dále máme apartment a 3 pokoje hostelového typu. Všechny pokoje splňují běžné standarty*** hotelu. Ceny od 420 do 3200 Kč.

SVATBA:

Važení snoubenci využijte našich zkušeností a uspořádejte svatební hostinu dle vašich představ. Hotelová restaurace s tanečním parketem a přilehlou terasou je místem přímo ideálním. Sestavíme Vám kompletní menu, ubytujeme Vaše hosty, zajistíme výzdobu, živou hudbu,upečeme svatební dort a ještě mnoho dalších věcí, které si budete přát?:

RESTAURACE:

Hotelová restaurace je místo kde se můžete v klidu nasnídat , naobědvat i navečeřet. Naši kuchaři pro vás každý den vaří nová jídla, která najdete v aktuálním jídelním lístku nebo si můžete vybrat z naší stálé nabídky. K jídlu Vám můžeme nabídnout 12 stupňový Plzeňský Prazdroj nebo z naší vinotéky široký sortiment vín , které nám dodávájí Bzenecké vinařské závody ( viz vinný lístek ) , dále nabízíme celou škálu nealkoholických a ergetických nápojů od firmy Coco-Cola a minerální vody Mattoni. Po jídle Vám můžeme nabídnout kavu a čokoládu Piacceto nebo čaje Picwick .Naše servírky Vám rádi připraví míchané nápoje.Ostatní nápoje a sortiment nápojů naleznete v nápojovém lístku . Součástí restaurace je dětský koutek. :

LETNÍ TERASA:

Klidné posezení pod kaštany s dětským koutkem. Zahradní párty vám uspořádáme dle Vašich představ v prostorách terasy a zahrady. Grilování, opékání selete, studený a teplý raut. Na naší zahradě si můžete zahrát petanque nebo kroket ( možno zapůjčit ). :

PIVNICE:

?Pivnice? je klasická hospoda, kde točíme 5 druhů piva a 2 druhy nealkoholického. Nápojový lístek obsahuje velký výběr nealkoholických nápojů , širokou nabídku vín a samozřejmě i nejžádanějších lihovin.Před každým jídlem, nebo jenom pro chu?, je možné rovněž si objednat některé z našich předkrmů .K obědu je v ?Pivnice? pravidelně připravována nabídka nejméně deseti tzv. hotových jídel, které Vám naši kuchaři připraví do 15 minut. Jídelní lístek je každý den obměňován. ?Pivnice? je otevřena denně od 11 do 23 hodin.Pronájem a ubytování :

Dvojlůžkový pokoj: od 1150 Kč
Informace o cenách: Pronájem salonku: 250,- Kč / hodina - - Pronájem velkého sálu: 600,- Kč / hodina

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny, Pražského výstaviště v Letňanech a v blízkosti Jižní spojky (dálníční obchvat Prahy).

Služby:
Hotelové taxi, WiFi připojení, Kopírování, Půjčovna kol, Zajištění firemní a soukromé akce, Ubytování, Catering, Zajištění svatby apod.

Vybavení:
Ozvučení sálu, Mikrofon bezdrátový (ručka), Mikrofon bezdrátový (klopa), Flip-chart + papír+ fixy, Plátno, Řečnický pult, Datový projektor, Počítač, Notebook, Připojení k internetu ( wifi 2 Mb/s), Video recorder, Video kamera, DVD, DVD recorder HDD 160 GB, TV 75 mm, TV 55 mm, Hifi věž
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.