LOKACE.CZ : Škola vaření Chefparade

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Škola vaření Chefparade

Praha 3, Husitská 56
V našich prostorách Chefparade Žižkov i Chefparade Holešovice nabízíme moderně vybavenou školící místnost, což firmám poskytuje možnost spojit školení, meeting či jinou pracovní činnost se zábavou.

Mezi zajímavé činnnosti zde patří např. uvařit si vlastní jídlo, naučit se nové recepty nebo zažít netradiční a neformální kulinářský zážitek se svými kolegy. Přijďte si zkusit vařit a pařit do Chefparade! Můžete u nás uspořádat nejlepší párty ve městě, nabízíme „cool“ místo pro Vaše akce. Pro firmy máme kulinářský teambuilding, pro veřejnost kurzy vaření nebo privátní či dětskou párty. Naši kuchyni umíme přemístit za Vámi a udělat Vám kulinářský teambuilding nebo kurz vaření, kde jen budete chtít. 
Kapacita prostor pro akce: 50 - 120
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Žižkovské studio (Husitská 56): 50, holešovické studio (Bubenské nábř. 306/13, budova 36): 120 osob
Kontakt: 734 311 772 / marcela@chefparade.cz
URL: http://www.chefparade.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: naceněno standardně do 16:00hod (poté studio využíváme pro kurzy vaření a firemní akce) - cena dle dohody Kč
Cena za den: 5.000 - 8.000 Kč pro polovinu studia Žižkov, 10.000 - 15.000 Kč pro polovinu Chefparade +, Holešovice, cena dle dohody Kč
Využití pronájmu:
konference, prezentace, seminář, školení, banket, koktejl, raut, recepce, svatby, ostatní


Připravte pro své přátele úplně nový zážitek – zábavnou noc plnou vaření. Vaření s přáteli je ideální pro narozeninové párty, pánské / dámské večery, předsvatební párty nebo unikátní večer spojený se zábavou a dobrou společností. (A bez následného uklízení!) Nejprve vaříme a pak paříme . Nebo můžeme dělat naráz obojí. Je to na Vás, je to Vaše párty. Můžete si vybrat recepty z naší velké nabídky nebo si vymyslet vlastní a za asistence našeho šéfkuchaře si je připravit. Co si navaříte, si také sníte.

Koncept Firemní akce jako jeden z našich programů přináší unikátní spojení společného vaření, osobního rozvoje a budování týmů. Chefparade se zabývá netradičními a tématicky zaměřenými kurzy vaření a firemními akcemi. Využijte jedinečnou příležitost, jak kvalitně strávit čas s kolegy nebo obchodními partnery a využít výhod speciálně připraveného programu. Teplé barvy, moderní linie, inspirující kuchařské knihy, tematické moderní obrazy a velké množství koření - to všechno uspořádané tak, aby co nejvíce stimulovalo vaše smysly a vytvořilo nezapomenutelný zážitek. Naše sporáky jsou mobilní, stoly a stoličky rozkládací, máme veškeré potřebné kuchyňské vybavení - to vše ve flexibilním uspořádaní podle vašich potřeb a velikosti skupiny. Naše škola má i minibar a malý obchůdek.


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách:

O víkendech možná sleva z ceny pronájmu. Informace o cenách pronájmu konferenčních místností na telefonním čísle: 734 311 772 či emailu: marcela@chefparade.cz


Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
1) Škola vaření Chefparade se nachází na pražském Žižkově, na rohu ulic Husitské a Jeronýmovy - - 2) Škola vaření Chefparade + se nachází v areálu Holešovické tržnice v budově č. 36.

Služby:
catering, dekorace, doprava, hudební program, kulturní program, odborný program, VIP služby

Vybavení:
telefon, internet, wi-fi, audiotechnika, osvětlovací technika, promítací technika
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.