LOKACE.CZ : Vinice Hnanice

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Vinice Hnanice

Hnanice, Areál Devět mlýnů, Hnanice 132
Krásný hotelový komplex, který se nachází osm kilometrů jihozápadně od Znojma, je atraktivním agroturistickým vinařským centrem. Součástí hotelového komplexu je i kongresové centrum, které nabízí celkem tři sály pro 30, 50 a 70 osob s vlastní restaurací a veškerým potřebným technickým vybavením. Prostory jsou vhodné nejen pro firemní školení, akce a večírky, ale i pro svatby a další společenské události.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor: Velký salonek: 130, Dolní salonek: 80, Společenská místnost: 60, Kamenný salonek: 50, Restaurace: 120, Terasa: 200, Degustačn
Kontakt: 702 206 684 / hotel@vinice-hnanice.cz
URL: http://www.vinice-hnanice.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: konference, prezentace, seminář, školení, tisková konference, výstava, banket, koktejl, raut, svatby, sportovní akce

Ubytování: Kapacita ubytování v hotelu: 21 pokojů, 46 lůžek (57 včetně přistýlek). Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení, připojení k internetu. Další ubytování je možné také v nedalekém penzionu (4 apartmány) a v obytném sklepě se 3 ložnicemi.

Ostatní aktivity v objektu: V podzemí pod hotelem se nachází vinařství, které je jedním z nejvýznamnějších a největších producentů hroznů a výrobců vína na Znojemsku. V dubnu 2014 přibude wellness centrum s bazénem, vinnými lázněmi, vířivkou, saunou a prostory pro masáže. Budou přistavěny venkovní tenisové kurty, kurty na badminton, petanque a beach volejbal.


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách: Informace viz. tel/email

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Silnice č. 413 se Znojma

Služby:
Pro zájemce lze připravit řízené degustace vín, např. - degustace 12 vzorků vín a neomezená degustace vybraných vín ve sklípku a prohlídka sklepa. Součástí řízené degustace může být i prohlídka vinic a vinařství a ochutnávka loňských vín přímo z tanků. K vínu zajistíme studené či teplé občerstvení formou švédských stolů.

Vybavení:
Technické vybavení sálů: dataprojektor, plátno, flipcharty, wi-fi, ozvučení, zatemnění
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.