LOKACE.CZ : WELLNESS HOTEL VYHLÍDKA**** - Firemní akce Náchod

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

WELLNESS HOTEL VYHLÍDKA**** - Firemní akce Náchod

Náchod, Na Vyhlídce 298
Nově zrekonstruovaný HOTEL VYHLÍDKA NÁCHOD se nachází v překrásném prostředí Kladského pomezí, se svým mimořádným vybavením a příjemnou atmosférou je velmi oblíbeným wellness hotelem. V neposlední řadě je hotel Vyhlídka Náchod také vyhledávaným místem pro strávení příjemné dovolené, pořádání firemních akcí, seminářů, prezentací a svatebních hostin. Kapacita našich salónků se odvíjí od uspořádání prostoru, např. vzájemného propojení. Jsme proto schopni zajistit různé různé požadavky klientů. K dispozici je kompletní školící technika. Salonky jsou s denním světlem a jsou nekuřácké. V rámci pořádání seminářů jsme připraveni poskytnout ucelený gastronomický servis.
Kapacita prostor pro akce: 15 - 155
Kapacita (lůžek): 50
Kapacity jednotlivých prostor: Salónek 1: 70 osob, Salónek: 2: 40 osob, Salónek 3: 30 osob, Salónek 4: 15 osob
Kontakt: 491 426 620 / vyhlidka@skolicicentrum.cz
URL: http://www.skolicicentrum.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč
Využití pronájmu: Konference, Firemní školení, Prezentace Firemní večírek, Raut, hostina, Svatební den, Soukromá oslava, Rodinná oslava, Svatební hostina a další společenské akce..

HOTEL VYHLÍDKA NÁCHOD Vám nabízí atraktivní a klidné prostředí obklopené přírodou. Příjemné a kvalitní ubytování v komfortních 19 dvoulůžkových pokojích, z toho 1 bezbariérový, 2 apartmá, možnost přistýlek. Pokoje jsou svou velikostí nadstandardní. Elegantní prostředí HOTELOVÉ RESTAURACE reprezentuje rozmanitý výběr jídel české i světové kuchyně. Nabízí také rozmanitý výběr chutných vín, pestrou nabídku alko, nealko nápojů. Pro VÁŠ SVATEBNÍ DEN hotel nabízí řadu zajímavých možností jako je obřad v zahradě, slavnostní ohňostroj a spoustu dalšího. RELAXAČNÍ CENTRUM VYHLÍDKA s dokonalými službami, nabízí profesionální služby pro váš dokonalý odpočinek

Pronájem a ubytování :

Jednolůžkový pokoj: od 1085 Kč
Dvojlůžkový pokoj: od 1550 Kč
Informace o cenách: Ceny za den pronájmu (smluvní ceny pro 20 a více účastníků): Salónek 1 -1000,- Kč Sál 2: 500,- Kč Sál 3: 500,- Kč Sál 4: 300,- Kč

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Město Náchod se nachází přibližně 40 km severovýchodně od Hradce Králové. Leží na březích řeky Metuje, cca 3 km od hraničního přechodu mezi Českou republikou a Polskem.

Služby:
SVATBA - služby: obřad v zahradě /nutno si osobně domluvit na matrice/, slavnostní oběd, občerstvení formou rautu, grilování v zahradě. mo?nost živé hudby ? 01.30 hodin /hudebníky nezaji??ujeme/, komfortní ubytování pro novomanžele, ubytování v apartmánu, veškerou květinovou výzdobu a aranžmá dle Vašich přání- barva, styl, fotografické služby, slavnostní ohňostroj, romantické koňské spřežení..

Vybavení:
POKOJE: koupelna, WC, TV/Sat, telefon, minibar, trezor a samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu. KONFERENCE (pronájemní ceny 1den): Dataprojektor 2000,- Ozvučení včetně mikrofonu 1000,- Zpětný projektor 300,- Notebook 300,- Barevný TV, úhlopříčka 107, plazma 300,- Duo přehrávač 300,- Flipchart (vč. papíru a popisovače) 300,- Náhradní papír na flipchart 150,- Přehrávač CD, kazetový 200,- Promítací plátno 150,- Laserové ukazovátko..
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.