LOKACE.CZ : Zábavný program


Zvolte prosím vhodný kraj a okres, ve kterém poptáváte zařízení pro Vaší akci!

>> Česká republika >>

Praha | Středočeský kraj | Jihomoravský kraj | Jihočeský kraj | Karlovarský kraj | Kraj Vysočina | Královéhradecký kraj | Liberecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Pardubický kraj | Plzeňský kraj | Zlínský kraj | Ústecký kraj |

Zámek Zbiroh

Zbiroh, Zbiroh 1
Vítejte do netradičního, překrásně zrekonstruovaného prostředí zámku Zbiroh, kde se rovněž nachází luxusní Chateau hotel Zbiroh*****! Najdete zde jak kvalitní zajištění Vaší firemní akce v překrásných interiérech, tak ubytování v původních zámeckých komnatách s prvky moderního vybavení a služeb na vysoké úrovni. Konferenční sály a salónky, zámecké pokoje se starožitným nábytkem, wellness centrum umístěné v originálním přijímacím sále Přemysla Otakara II, nejen tyto možnosti najdete nedaleko Prahy v zámku Zbiroh, přímo u dálnice D5. Přímo na zámeckém nádvoří je také ta pravá středověká krčma a zámecké vinné sklepy, gotická hradní kaple a nejstarší hradní věž v Čechách. Pokud se Vám již nechce pracovat či veselit se v zámeckých interiérech, navštivte zámecký park o velikosti až 60 ha, kde najdete bohatou nabídku sportovního a zábavního vyžití jako je např. minigolf, střelba z kuše, jízda na koních apod.
Kapacita prostor pro akce: 10-500 osob
Kapacita (lůžek): 104 lůžek
Kapacity jednotlivých prostor: 1.patro: Muchův sál: 200-450, Secesní salónek: 30-50, Zednářský salónek: 25-60, Štrousbergův salónek: 10-30, Přízemí: Erbovní sál: 150-350, Zámecká krčma: 120-150, Zámecký šenk: 45-50, Zámecká zahrada s altánem: 500, Zámecké a hradní nádvoří: 500 osob
Kontakt:


Výroba a příprava ohňostroje na míru

Praha, kdekoliv v ČR
Nabízíme pro Vaše společenské akce ohňostroje na míru od 5 000 Kč, přesně sestavené na míru. V naší nabídce je možno využít Malé ohňostroje zhruba do 5 minut, vhodné pro malé rodinné oslavy nebo dětské dny, konce školního roku apod.

Pro velké rodinné oslavy (svatby, výročí..), oslavy malých a středních firem, oslavy výročí menších obcí doporučujeme ohňostroje s hudebním doprovodem, tzv. Střední ohňostroje.

Pro oslavy větších firem, výročí založení větších měst a obcí a jiné řádné slavnostní příležitosti jsou vhodné tzv. Větší ohňostroje. Běžnou záležitostí je kvalitní načasovaný hudební doprovod. Větší ohňostroje je pravidlem domluvit až 2-3 měsíce předem. Více info na: info@lokace.cz, + 420 606 178 030

Pro svatební dny nabízíme zajímavé samoodpalovací ohňostroje, i ohňostroje s profesionálním odpalovačem za bezkonkurenční ceny. Více info níže.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: + 420 606 178 030 / info@lokace.cz


Erpet golf centrum

Praha 5, Strakonická 2860/4
Erpet golf centrum si vybírají mnohé firmy k uspořádání školení, prezentací, jednání, kurzů, setkání aj. A není divu ? konferenční centrum Erpet golfu je velmi dobře vybaveno např. tabulí, kompletním ozvučením Dolby Surround 5.1, VHS videem, TV, DVD apod. Kapacita konferenčního sálu je 80 osob a je plně klimatizován. V areálu se také nachází příjemná restaurace s venkovní terasou, která nabízí širokou nabídku jídel a nápojů, mimo to Vás zde obslouží příjemný a profesionální personál. Golfové centrum pro vaši firmu uspořádá společenskou či sportovní akci na klíč až pro 1 000 osob a zajistí kompletní program pro dospělé i děti. Velkou výhodou je možnost zajištšní jak suché tak mokré varianty, při nepřízni počasí. Samozřejmostí je zajištění kompletního gastronomického servisu.
Kapacita prostor pro akce: 80
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční centrum: 80 osob, restaurace (kapacita 60 osob), venkovní terasa (kapacita 80 osob)
Kontakt: 724 511 548 / rakosnik@erpet.cz
URL: http://www.erpetgolfcentrum.cz


Hotel Imperial ****superior

Karlovy Vary, Libušina 18
Hotel IMPERIAL představuje vysoký standard ubytovacích, lázeňských a dalších služeb, nově zrekonstruované prostory hotelu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Můžete zde najít unikátní zázemí pro realizaci firemních akcí, porad, školení, oslav, konferencí a jiných akcí. Díky portfoliu nabízených služeb a konferenčních prostor může hotel Imperial hostit i akce mezinárodního významu. Ubytování hotel nabízí v 205 stylově zařízených pokojích třídy**** superior. Hostům je k dispozici také dalších 14 pokojů v depandanci Villa Hofman***. Hotel Imperial získal presti?ní ocenění Czech Republic?s Leading Spa Resort.
Kapacita prostor pro akce: 20 - 300
Kapacita (lůžek): ??
Kapacity jednotlivých prostor: Musical Lounge: 50, President Lounge: 20, Cinema Hall: 176, Conference Lounge: 30, Concert Hall: 300, Club Imperial: 100 osob
Kontakt: 353 203 113 / Jana.Callo@imperial.kv.cz
URL: http://www.spa-hotel-imperial.cz/cz/


Šiklův mlýn - Hotel Colorado

Zvole, Zvole 49
Šiklův mlýn je největší zábavní areál v ČR. Pro klienty připravíme westernové vystoupení a soutěže, ale nabízíme i adrenalinové zážitky jako jízda v BVP (bojové vozidlo pěchoty), na čtyřkolkách, paintball, vyhlídkové lety a seskoky padákem.

Zažijte jedinečnou a opravdu originální firemní akci! Navštivte největší zábavní park v ČR v přírodní lokalitě Českomoravské Vysočiny o rozloze 85 ha. Šiklův mlýn nabízí Westernové městečko se stylovým Saloonem, Mexickou restaurací a Hotelem Colorado Grand***. Dále je zde možnost využít kongresový sál, salónky a další prostory k pronájmu pro Vaší firemní akci. Výjimečností našeho areálu je originální, zábavný a hlavně netradiční doprovodný program, který v takovém rozsahu nikde jinde nenajdete.

Náš personál má s přípravou firemních akcí bohaté zkušenosti a dokáže připravit zcela jedinečný a individuální program, který bude přesně dle Vašich představ. Vytvoříme Vám např. firemní akci na nejrůznější témata jako western, mafie, Mexiko, Havaj, středověk atd. Využít se u nás dají také rozlehlé exteriéry, stylové interiéry i velkokapacitní stan a také například offroadová dráha.
Kapacita prostor pro akce: 10 - 500
Kapacita (lůžek): 200
Kapacity jednotlivých prostor: Kongresový sál: 100, Červený salonek: 20, Lobby bar: 28, Mexico hall: 450, Saloon: 100, Herna Bonanza: 60, Cafe House: 35, Bar u hrobníka: 25 osob
Kontakt: 607 742 516 / firemky@western.cz
URL: http://www.sikland.cz/


Pronájem prostor s unikátní atmosférou - Automuzeum Praga

Zbuzany, Pod Kaštany 14
Automuzeum Praga, 15min od centra Prahy, nabízí svoje školící a zasedací prostory se skvělým zázemím a atmosférou pro Vaše akce. Mezi nejfrekventovanější akce zde patří jistě firemní školení, firemní večírky, meetingy, oslavy, vernisáže a výstavy. Muzeum se nachází v bývalé zemědělské usedlosti, což jednak podtrhuje jeho rozmanitý ráz a zároveň splňuje nejnáročnější požadavky na zajištění akcí. Kde jinde můžete být při vaší soukromé či firemní akci svědkem tak významné historie jako má jedna z nějvětších automobilek v Čechách - Praga. Samozřejmostí je, že zde není také problém objednat si jakoukoliv formu cateringu či jinou službu pro pohodlný průběh Vaší akce. Dobrá akustika také dává prostor k uspořádání hudebních produkcí. V neposlední řadě nabízíme speciálně upravené prohlídky pro školy s možností využití místního kinosálu.
Kapacita prostor pro akce: 1-100 osob
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Zasedací místnost - 60 osob, velikost 7x15m / Kinosál - 60 osob, velikost 7x12m / Salonek - 20 osob, velikost 10x7m / Pivnice - 40 osob, velikost 6x10m / Stylový venkovní prostor 34x65m
Kontakt: 736 679 860


Koala Café s.r.o.

Praha 10, Dolnoměcholupská 209/17
Koala Café je unikátním místem, kde Vaše děti mohou aktivně trávit volný čas a vy se přitom můžete naplno věnovat práci, firemnímu meetingu, soukromé oslavě či jiné společné aktivitě s dalšími rodiči. K dizpozici je zde pro Vás samostatný salónek s možností uspořádání oslavy, rautu a s nabídkou občerstvení na míru. Vaše děti zde najdou jak aktivní využití volného času, tak budou moci mezi sebou komunikovat, hrát si a rozvíjet se. Je zde navíc pro ně připraven velmi pečlivý personál. Prostory jsou ideální také pro narozeninové oslavy Vašich dětí, je zde přichystáno několik zajímavých nabídek na tento typ akce. Pro různé oslavy nabízíme ideální kombinaci, tj. skvělou zábavu pro děti v naší herně + výborné občerstvení! Ač jsme především místem pro děti, máme u nás vynikající prostředí a zázemí kavárny, které ocení každý milovník čerstvě pražené kávy, zákusků, teplé i studené kuchyně.
Kapacita prostor pro akce: 100
Kapacita (lůžek): 0
Kapacity jednotlivých prostor: Salonek: 30, Kavárna: 100 osob
Kontakt:


Galerie DOMINO

Praha 6, Dejvice, Wüchterlova 584/16
Soukromá prodejní galerie Jarmily Šejnohové DOMINO v Praze 6 nabízí k shlédnutí či prodeji především originály hodnotných uměleckých děl českých a slovenských malířů od přelomu 19. a 20. století, až po současné moderní umění. Portfolium skýtá rozsáhlou expozici grafických listů věhlasných autorů, zajímavé plastiky z kovu, skla, dřeva i kamene, textilní tapisérie, koláže a ručně vázané gobelíny, sklo, keramiku, bižuterii i vkusné umělecky hodnotné dárky. Internetový katalog galerie DOMINO není s to obsáhnout veškerá dostupná díla, proto do něj byl zařazen jen průřez nabídky v jednotlivých uměleckých kategoriích. Mezi hlavní galerijní činnosti patří také pravidelně pořádané autorské nebo souborné výstavy několika tvůrců stejného zaměření. Galerie DOMINO vychází zákazníkům vstříc jak stabilními galerijními službami, tak nabídkou vysoce převažující standard.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: galerie je dvouplodlažní a obsahuje jak prodejnu tak výstavní sály
Kontakt:


Hotel Laguna***

Slapská přehrada, Neveklov-Nebřich 30
Hotel Laguna*** skýtá mnoho možností jak zpestřit pobyt v průběhu firemních akcí. Hotel sestaví odpočinkový i motivační program na míru podle vašeho přání. Těšit se můžete na adrenalinové, sportovní a relaxační aktivity jako např. paintball, okružní plavba parníkem po Slapské přehradě, jízda na čtyřkolkách Ranger, trialová jízda v off-road vozidlech, bungee running, vyhlídkové lety a mnoho dalších aktivit. Pro firemní akce jako např. školení, prezentace, semináře apod. je zde vhodné kongresové centrum, salónky, Marine club a prostory restaurace.
Kapacita prostor pro akce: 201-250
Kapacita (lůžek): 51-75
Kapacity jednotlivých prostor: Konferenční centrum 60 os., salonky 20 a 15 os., restaurace 80 os., Marine club 60 os. a terasy 12, 20 a 40 os.
Kontakt:


Divadlo Na zábradlí

Praha 1, Anenské nám.5, Divadlo Na zábrad
Renomovaná pražská repertoárová scéna. Divadlo Na zábradlí nabízí možnost zadaných představení pro firmy, jejich obchodní partnery a zaměstnace. Repertoár nabízí pestrý výběr představení, v nichž je možno vidět Jiřího Ornesta, Pavla Lišku, Davida Švehlíka, Petra Čtvrtníčka, Magdalénu Sidonovou, Josefa Poláška, Zuzanu Bydžovskou, Igora Bereše a mnohé další.
Kapacita prostor pro akce: 151-200
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: 180
Kontakt: 222 868 868 / marketing@nazabradli.cz
URL: http://www.nazabradli.cz


Hotel Jaškovská krčma

Těrlicko , Těrlicko 454
Jedinečnost areálu hotelu Jaškovská krčma tkví v jeho poloze, v komplexnosti poskytovaných služeb a v jeho příjemné historické atmosféře. Nabídka kompletního zajištění firemních akcí jako pracovní setkání, semináře, prezentace a konference nejrůznějších typů. Pracovní tým tohoto komplexu nabízí špičkový servis až pro sedmdesátičlenné kolektivy. Samotná krčma disponuje krásně vybaveným historickým přednáškovým sálem se samostatnou místností pro bankety.ěrlická přehrada je hojně navštěvovaným místem rekreace
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek): 26-50
Kapacity jednotlivých prostor: velký sál - 65, banketní místnost - 20, koliba - 20, výčep - 16 + + další cca místnosti - 20
Kontakt:


Housův Mlýn - údolí středověku pod Jordánem

Tábor, Jordánská
Hodinu od Prahy, pět minut od centra Tábora - dostatek parkovacích míst - historická krčma - exteriér i interiér = za každého počasí - krásné okolí plné památek. Profesionální servis, doprovodné programy, zbrojnice (možno zkoušet i fotografovat).
Kapacita prostor pro akce: 901-1000
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor: Variabilní: Multifunkční prostor (vnitřní a venkovní). Středověká krčma - 3 místnosti;erbovní sál; podkroví; dvůr)
Kontakt:


Hrad a zámek Klenová

Janovice nad Úhlavou, Klenová 1
Romantickou zříceninu monumentálního hradu (13. st.) a přilehlý zámek (19. st.) dnes spravuje jedna z největších galerií u nás - Galerie Klatovy / Klenová. Uzavřený areál je zejména vhodný pro pořádání firemních akcí, spojených s koncertem, party pod širým nebem nebo team buildingem. V zámku též zámecká restaurace s terasou, zajišťující kvalitní catering.
Kapacita prostor pro akce: 451-500
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 602 489 097 / info@gkk.cz
URL: http://www.gkk.cz/klenova


Acid

Ostrava - Moravská Ostrava, Stodolní 6
Vítejte v nově zrekonstruované čajovně, velmi utulné a s živou hudbou. Můžete přijít na vodní dýmku, internet zdarma nebo na víno z Afriky. Dále pak si vybrat z připravovaných přednášek, výstav, div. představení nebo koncertů.
Kapacita prostor pro akce: 51-75
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 776 376 706 / petr@acid.unas.cz
URL: petr@acid.unas.cz


Zábavní centrum TOŠA

Klášterec nad Ohří, Za korkem 348
Na pokojích mají hosté k dispozici TV přijímač s hotelovou televizí. Součástí ubytovacího zařízení je vlastní restaurace s možností celodenního stravování české kuchyně hotových jídel a minutek. Parkování v oploceném areálu penzionu. Víkendové večery s živou hudbou a tancem přímo v restauraci areálu zábavného centra Toša. Bowlingové dráhy v restauraci penzionu.
Kapacita prostor pro akce: 26-50
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 474 375 123 / penziontosa@seznam.cz
URL: http://www.penziontosa.ic.cz


A.C.W.Saloon

Plzeň, Kollárova 18
Jedinná westernová hospoda v Plzni! Syrovost i romantiku této doby podkresluje výhradně stylová muzika a malý opět stylový country dvůr i s medvídkem mývalem. Vstupte do roku 1870 do malého provinčního městečka na západě Spojených států Amerických.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 777 146 491 / info@country-military-plzen.cz
URL: http://www.country-military-plzen.cz/saloon/index.htm


Infinitos

Praha 4, U Krčského nádraží 1573
Pokud chcete Vaši firemní akci, večírek nebo jakoukoliv příležitost dostatečně oživit- pak tu je Infinitos - fire show a UV show. Hrátky s ohněm v profesionálním podání.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: + 420 774 323 443 / info@infinitos.cz
URL: http://infinitos.cz


Galerie Miro

Praha 1, Strahovské nádvoří 1/132
Pro bližší informace o využití dané lokace se informujte na uvedených kontaktech.
Kapacita prostor pro akce: 101-150
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 2 333 540 66, / miro@ini.cz
URL: http://www.galeriemiro.cz/


Památník Antonína Dvořáka

Vysoká u Příbrami, Zámeček 69
Činnost památníku byla v průběhu celého roku 2004 zcela podřízena oslavám, organizovaným u příležitosti významného výročí, sta let od skladatelova úmrtí. Akce, pořádané památníkem, byly zahrnuty do projektu Česká hudba 2004 – nedílná součást evropské kultury, vyhlášeného Ministerstvem kultury a rozloženy do programu celého roku.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 315 785 099 / pamatnik@antonindvorak.cz
URL: http://www.antonindvorak.cz


Music Bar U Kamenného mostu

Praha 1 - Staré město, Smetanovo nábřeží 195
Do Music Baru U Kamenného mostu jdete vždy, když máte chuť tančit až do rána. Po celý večer vás budou bavit GO GO tanečnice, barman fire show a DJ´s. Také se můžete spolehnout, že po celý večer Vám bude obsliha rozmazlovat osvěžujícími koktejly, míchanými drinky či pohárem výtečného piva.
Kapacita prostor pro akce: 76-100
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: 77 7 3 36 116 / rezervace@kamennymost.cz
URL: http://www.kamennymost.cz


Stránky :  1 2

Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.