LOKACE.CZ : Výroba a příprava ohňostroje na míru

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Výroba a příprava ohňostroje na míru

Praha, kdekoliv v ČR
Nabízíme pro Vaše společenské akce ohňostroje na míru od 5 000 Kč, přesně sestavené na míru. V naší nabídce je možno využít Malé ohňostroje zhruba do 5 minut, vhodné pro malé rodinné oslavy nebo dětské dny, konce školního roku apod.

Pro velké rodinné oslavy (svatby, výročí..), oslavy malých a středních firem, oslavy výročí menších obcí doporučujeme ohňostroje s hudebním doprovodem, tzv. Střední ohňostroje.

Pro oslavy větších firem, výročí založení větších měst a obcí a jiné řádné slavnostní příležitosti jsou vhodné tzv. Větší ohňostroje. Běžnou záležitostí je kvalitní načasovaný hudební doprovod. Větší ohňostroje je pravidlem domluvit až 2-3 měsíce předem. Více info na: info@lokace.cz, + 420 606 178 030

Pro svatební dny nabízíme zajímavé samoodpalovací ohňostroje, i ohňostroje s profesionálním odpalovačem za bezkonkurenční ceny. Více info níže.
Kapacita prostor pro akce: neuvedeno
Kapacita (lůžek):
Kapacity jednotlivých prostor:
Kontakt: + 420 606 178 030 / info@lokace.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu:
Cena za den:
Využití pronájmu:

Svatební ohňostroje nabízíme jako poutavý doplňk svatebních oslav ve třech variantách.

Základní varianta nabízí ohňostroj ze 180 ran o délce 2 minut. Pro umocnění efektu má zesílené finále a jeho cena je 1 580 Kč. Ohňostroj je určen pro vlastní odpálení.

Varianta Plus sestává z 300 ran v délce 4 minut, jedná se převážně o výškové efekty se zdvojeným finále. Cena této varianty je 3 650 Kč. Také tento ohňostroj si můžete sami jednoduše odpálit.

Varianta Profi je profesionálním ohňostrojem o délce 7 minut. Skládá se z cca 450 ran sestavených z výrobků III. třídy (výška efektů až 150 m, celooblohové efekty, ...). Ohňostroj řídí profesionální odpalovač. Cena této varianty je 14 890 Kč a zahrnuje veškerou práci a dopravu do 100 km od Prahy (nad tuto vzdálenost účtujeme příplatek 4 Kč/ km). Profesionální variantu ohňostroje lze samozřejmě libovolně upravovat dle přání zákazníka, včetně hudedního doprovodu.


Pronájem a ubytování :

Informace o cenách:

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:


Služby:


Vybavení:


Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Obchodní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.