LOKACE.CZ : Koala Café s.r.o.

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Koala Café s.r.o.

Praha 10, Dolnoměcholupská 209/17
Koala Café je unikátním místem, kde Vaše děti mohou aktivně trávit volný čas a vy se přitom můžete naplno věnovat práci, firemnímu meetingu, soukromé oslavě či jiné společné aktivitě s dalšími rodiči. K dizpozici je zde pro Vás samostatný salónek s možností uspořádání oslavy, rautu a s nabídkou občerstvení na míru. Vaše děti zde najdou jak aktivní využití volného času, tak budou moci mezi sebou komunikovat, hrát si a rozvíjet se. Je zde navíc pro ně připraven velmi pečlivý personál. Prostory jsou ideální také pro narozeninové oslavy Vašich dětí, je zde přichystáno několik zajímavých nabídek na tento typ akce. Pro různé oslavy nabízíme ideální kombinaci ? skvělou zábavu pro děti v naší herně + výborné občerstvení! Ač jsme především místem pro děti, máme u nás vynikající prostředí a zázemí kavárny, které ocení každý milovník čerstvě pražené kávy, zákusků, teplé i studené kuchyně.Zašlete si nezávaznou poptávku po realizaci Vaší firemní nebo soukromé akci v tomto zařízení více...Sportovní využití: Certifikovaná hrací konstrukce pro děti.
Počet sportovišť: 1
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: od 125 Kč
Cena za den: od 125 Kč
Využití: obchodní jednání, soukromá a firemní oslava, setkání s přáteli, raut, dětský den, komunikační prostředí pro děti, prostředí pro školky

Podrobnosti: V dnešní době, kdy je obecně méně možností, jak aktivně a bezpečně trávit volný čas pro děti, nabízí Koala Café možnost, jak tento problém ideálně vyřešit. Ústředním prvkem naší dětské herny je hrací certifikovaná konstrukce. Vlastní spletitost konstrukce doplněná velkým množstvím skluzavek, tobogánů, prolezacích tubusů, překážek ve formě válců, kostek, míčků a sítí dělá herní konstrukci natolik zajímavou, že dítě v ní bez problémů stráví i několik hodin. Jde o provoz, kdy je s dítětem přítomna odpovědná osoba, která se může v klidu posadit, vypít lahodnou kávu, přečíst časopis nebo vyřídit potřebnou e-mailovou korespondenci ze svého bezdrátově připojeného notebooku, zatímco si děti v dohledu hrají s ostatními. Přestože je Koala Café určena především dětem, setkávat se svými přáteli se zde mohou i rodiny, spolupracovníci na mateřské či otcovské dovolené, rodiče v domácnosti, ale i všichni příznivci příjemného posezení u vynikající kávy. Ve spolupráci s restaurací Gatteo Vám nabízíme i teplá jídla z aktuálního jídelníčku včetně speciálního dětského menu.

DĚTSKÁ OSLAVA: rezervace ideálně 2 týdny před datem oslavy, V případě onemocnění lze po dohodě oslavu přeložit na jiný den. Minimální počet dětí je 5, oslavenec má vstup zdarma! Pro každou oslavu je možné objednat velký Koala dort se jménem a svíčkami v hodnotě 600 Kč.

CENÍK VSTUPNÉHO: Děti do 1 roku: zdarma, Děti do 3 let: 125 Kč, Děti od 3 let: 250 Kč, výhodná permanentka na 10 vstupů ( 1000 - 2000 ) Kč. Výhodné slevy pro kolektivy - neomezená doba vstupu.


Vstup pro veřejnost :

Cena vstupného: od 125 Kč
Cena využití za hodinu: od 125 Kč

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Autobusová zastávka: Továrny Hostivař (BUS 111 a 329), blízko vlakové stanice Praha-Hostivař

Provoz pro veřejnost:
Úterý - Neděle od 10 do 19

Služby:
péče o děti, wifi-internet, catering, profesionální fotograf

Vybavení:
RODIČE: nekuřácká kavárna s nabídkou čerstvě pražené kávy, nealkoholických nápojů, čerstvých džusů, zákusků a doplňkového prodeje. Možnost využití pro soukromé a firemní akce.

DĚTI: hrací certifikovaná konstrukce, která podporuje rozvoj fyzických schopností a pohybových dovedností s maximálním důrazem na jejich bezpečnost. Konstrukce je rozdělena podle obtížnosti na velkou a malou. Velká herní konstrukce je primárně určena dětěm od 5 let, nicméně v ní mohou nalézt spoustu dobrodružství a zábavy i odvážnější mladší děti a dospělí, kteří se tak snadno mohou, alespoň na chvilku, vrátit do dětských let. Pro "mladší ročníky" (tj. děti od 3 do 6 let) je určen prostor s menší konstrukcí, kde si děti najdou atrakce adekvátní jejich věku a fyzickým schopnostem. Prostor pro menší děti je oddělen od zbytku herny takže dítě se v něm může pohybovat zcela samostatně na dohled doprovodu, který sedí v kavárně bezprostředně navazující na herní část.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Sportovní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.