LOKACE.CZ : Koňská farma Vysoká

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Koňská farma Vysoká

Chrastava, Vysoká 9
Svou polohou a kapacitou je farma Vysoká ideálním prostředím pro rekreaci všech milovníků koňské turistiky a jezdectví. Nabízíme vyjížďky do okolí, tak izolovaného od civilizace, že zapomenete, kde vlastně jste. Otevírající se obzory poskytují výhled na tři různá pohoří, Ještědské, Jizerské a Lužické, pár kilometrů od německých a polských hranic. Farma Vysoká nabízí prostorné boxy, kvalitní péči a profesionální výcvik sportovních koní i jezdců. K dispozici je jedna z největších krytých jízdáren v republice.Zašlete si nezávaznou poptávku po realizaci Vaší firemní nebo soukromé akci v tomto zařízení více...Sportovní využití: jezdectví, turistika,
Počet sportovišť: 1
Kontakt: 488 881 021 / farmavysoka@seznam.cz
URL: http://www.vysoka.org
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: 250 / 1 hod Kč
Cena za den: 1100 / 6 hod Kč
Využití: firemní a soukromé akce (firemní oslavy, třídní srazy, oslavy narozenin, svatební hostiny, kurzy, soustředění, školení..)

Podrobnosti: V současné době má JS Vysoká 2 kvalifikované cvičitele, 30 licentovaných jezdců, 34 licentovaných koní, 32 aktivních členů a 40 pasivních členů /přátele, sponzory, rodiče/. JS Vysoká je zaměřena na anglické ježdění, koně se účastní parkurových závodů. JS Vysoká má k dispozici 8 provozních koní, 4 sportovní koně. Dále již většina členů JS Vysoká má svého vlastního, většinou také sportovního koně. Členem se může stát každý, kdo dosáhne věku min.6 let. Podmínkou je, aby zájemce o členství min. měsíc chodil do stájí vypomáhat /u dětí do 18 let se souhlasem rodičů/ a pokud zájem neopadne a místo v JS je volné, tak se zájemce může stát členem a zapojit se do výcvikových hodin. Výcvik probíhá 4x týdně pod vedením kvalifikovaných cvičitelů a zkušených licentovaných členů. Samozřejmě, že se každý člen musí zapojit i do brigádnických hodin, které si odpracovává každý člen dle svého věku a zkušeností.

Vstup pro veřejnost :

Cena vstupného: od Kč
Cena využití za hodinu: od 250 Kč

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Od Liberce směrem na Děčín, odbočit na Chrastavu - 1. exitem projet přes náměstí. Následně rovně, za mostem doprava. Po pravé straně kostel, po levé spol. Benteler, až se dostanete na vrcholek kopce (2 km od náměstí). Po levé straně uvidíte Farmu Vysoká.

Provoz pro veřejnost:
celoročně

Služby:
občerstvení, parkování, sportovní kurzy, půjčovna vybavení, trenér, ubytování, restaurace, výcvik koní

Vybavení:
ustájení, jízdárna, parkur
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Sportovní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.