LOKACE.CZ : Ateliér Pt2 - grafické studio

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Ateliér Pt2 - grafické studio

Praha, Ke Karlovu 14
Ateliér grafického studia PT2 design má ideální polohu – nachází se přímo v centru Prahy a nabízí skvělé zázemí pro pronájem fotografy k jejich nejrůznějším činnostem. Je vybaven především kvalitním a moderním vybavením (záblesková světla, stálá světla, refrektory, softboxy, odrazový deštník aj. - značek Broncolor, Fomei, Nikkon, Eizo). Společně se samotným ateliérem (28 m2) je zde místnost pro vizážistku (18 m2) či občerstvení a také moderní koupelna. Hlavní činností PT2 designu je fotografická práce v interiéru i exteriéru. Specializuje se na 3D fotografie pro internet, 3D Anaglyph foto pro prezentace a grafické práce. Nabídka výhodné slevy na pronájem ateliéru při celodenním využití.Zašlete si nezávaznou poptávku po realizaci Vaší firemní nebo soukromé akci v tomto zařízení více...Užitná plocha: ateliér 28 m2 + make-up room 18 m2
Kontakt: tomfoto@email.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: modeling/ table top: 300 Kč
Cena za den: 8h modeling: 2 100 Kč

Podrobnosti: Přímo v centru Prahy se nachází ateliér firmy PT2 designu o velikosti 28m2, který pracuje s kvalitním a velmi moderním vybavením od firem Broncolor, Eizo, Nikon a Fomei. Ateliér je vybaven: 3x zábleskovými světly 800W, zábleskovým světlem 400W, 2x stálými světly 500W, 3x stativem pro záblesková světla, 2x stativem pro stálá světla, 3x standartním reflektorem Silver, 2x reflektorem pro deštník, 2x odrazovým deštníkem, 2x softboxem (velký), softboxem (střední), odrazovými deskami, fotografickými pozadími, synchro kabelem a foto stativem. Součástí ateliéru je místnost o výměře cca 18m2, kterou můžete využít jako místnost pro vizážistku nebo pro občerstvení a také moderně vybavená koupelna. V ateliéru budete mít vše připraveno k vaší spokojenosti. Hlavní činností PT2 designu je fotografická práce – produktové fotografie, modelingové fotografie, fashion, image fotografie, portréty, svatby, fotografování hotelů, 3D foto, reportáže, exteriéry, interiéry a průmyslové foto. Specialitou PT2 designu jsou 3D fotografie pro internet, 3D Anaglyph foto pro prezentace a fotografování hotelů za velmi přijatelné ceny. Další činností PT2 designu jsou grafické a designové práce. V grafické sféře se jedná o vytvoření log, vizitek, tisk reklamy, fotomontáže, retuše fotografií apod. Určitě vás zaujme, že se PT2 design také věnuje vytváření webových aplikací a webdesignu.

Vstup pro veřejnost :

Cena vstupného: od Kč
Cena využití za hodinu: od Kč
Využití: dětské, firemní, modelingové, reklamní, rodinné aj. fotografie - komerční i nekomerční aktivity. Možnost nafocení skupin, firemních a jiných soukromých akcí

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
autobusová zastávka Na Bojišti

Provoz pro veřejnost:
Provoz po dohodě v sobotu i neděli

Služby:
fotograf, grafické služby, make-up, občerstvení, pronájem ateliéru a foto-techniky, propagace a reklama,

Vybavení:
3x zábleskové světla 800W, zábleskové světlo 400W, 2x stálé světla 500W, 3x stativ pro zábleskové světla, 2x stativ pro stálá světla, 3x standartní reflektor Silver, 2x reflektor pro deštník, 2x odrazový deštník, 2x softbox (velký), softbox (střední), odrazové desky, fotografické pozadí, synchro kabel a foto stativ.
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Kulturní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.