LOKACE.CZ : Ateliér Digifoto

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Ateliér Digifoto

Praha 2, Sokolská 35
Nabízíme Vám pronájem ateliéru za nejnižší cenu na nejlepším místě v Praze od 148 do 300 Kč za hodinu (večery a víkendy bez příplatků), 50 m od stanice metra C: I. P. Pavlova s možností parkování. Ateliér je ideální jak pro jednorázová focení, castingy, worhshopy, tak zejména pro dlouhodobější pronájem. Můžete si u nás uložit Vaše vlastní pozadí a neplatit tak jeho drahou spotřebu. Zaškolení ovládání světel je u nás samozřejmost. Závěsný systém na světla - žádné kabely na zemi znamená více prostoru pro Vás. Celkem má ateliér 65 m2, hlavní místnost 40 m2, odstup od pozadí je 9 m, šíře v místě pozadí 5,65 m, výška stropu 3,8 m. Barva zdí je bílá. Ateliér je plně vybaven pro běžné focení. Můžete samozřejmě jako ostatní fotografové používat vybavení své vlastní.Zašlete si nezávaznou poptávku po realizaci Vaší firemní nebo soukromé akci v tomto zařízení více...Užitná plocha: 65 m2
Kontakt:
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: 148 - 300 Kč
Cena za den: dle počtu hodin Kč

Podrobnosti:

Ateliér Digifoto je ideální pro každého, kdo fotí pouze několikrát za měsíc či za rok v ateliéru a chce ušetřit.

Podrobný ceník pronájmů: 148 Kč/hod (20 hodin měsíčně), 180 Kč/hod (5 hodin měsíčně), 200 Kč/hod (50 hodin ročně), 220 Kč/hod (20 hodin ročně). Hodiny navíc se účtují ve stejné sazbě jako máte předplacenou - - - Jednorázové pronájmy: 300 Kč/hodina (min. 3 hodiny). Použití papírového pozadí (pošpinění, pošlapání..): 300 Kč/odvinutý běžný metr položený na zem, bez poškození jednorázová cena 200 Kč za použití.

Vaše vlastní papírové pozadí: Při běžném pronájmu platíte za pozadí kolem 300 Kč za běžný metr. Měření, dohadování zda je poškozené, pošlapané. Za jedno focení kolikrát zaplatíte za pozadí víc než za vlastní pronájem. U nás to odpadá - dáte si do stojanu vlastní pozadí a již během cca dvou, tří focení se Vám to vrátí (3 metry po 300 Kč, dvě focení = 1800 Kč, cena pozadí je 1950 Kč).


Vstup pro veřejnost :

Cena vstupného: od Kč
Cena využití za hodinu: od 148 Kč
Využití: Jste fotograf na volné noze a potřebujete fotoateliér, ale máte zakázky jen občas? Jste fotograf co fotí většinu zakázek mimo ateliér, čas od času máte zakázku na ateliérové foto (lidi, tabletopy..), ale komerční sazby hodinového pronájmu ateliéru jsou pro Vás vysoké? Chcete pořádat workshopy pro fotografy či modelky a hledáte optimální prostory ? Fotíte si pro radost, chěli by jste mít možnost nekomerčního využívání fotoateliéru, ale ceny obvyklých komerčních pronájmů jsou pro Vaše nevýdělečné focení vysoké? Realizujete produkční focení fotografií pro fotobanky a potřebujete zázemí a solidní cenu pronájmu ateliéru honí Vás čas, nestíháte za daný čas nalíčit, nafotit, chcete mít rozumnou časovou rezervu? Pořádáte castingy pro klienta, potřebujete na několik hodin nebo na celý den v ateliér v centru Prahy? Fotografujete svatby, promoce, portréty lidí a hodí se Vám ateliér s výhodnou polohou přímo v centru (blízko je radnice na Karlově náměstí a Staroměstském nám)?

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
Tram: 4, 6, 10, 11, 16, 22, Bus: 291 - zastávka I.P.Pavlova. Auto: parkování na 3 okolních placených parkovištích (vzdálenost 20 a 50 m, od 18:00 a víkendy parkování zdarma). Metro: trasa C, stanice I. P. Pavlova, výstup 50 m.

Provoz pro veřejnost:
celoročně

Služby:
Make-up stolek vč. osvětlení s velkým zrcadlem, prostor k převlékání a líčení (za paravanem), koupelna (sprchový kout, umývadlo), kuchyňka - kuchyňská linka, vařič, nádobí pro používání i focení, WC

Vybavení:

WiFi internet 10 Mbit, 20 x konferenční židle na školení a prezentace, pojízdná ramínková tyč, nádobí k užívání i focení, drobné doplňky k focení, stupínek, hliníkové schůdky, židličky na focení, fatboy, ventilátor stojanový.

PŘÍSLUšENSTVÍ PRO FOCENÍ: Každý fotograf může v ateliéru používat své vybavení (světla, pozadí, fototechniku, doplňky..) či zdarma dostupné vybavení a příslušenství: 4 x držák na pozadí 2,72 m, stojan na zavěšení látkových pozadí, délka 3 m, výška 2.5 m, 4x zábleskové světlo, 3 x 500 W, 1 x 400 W, na závěsných pantografech - žádné kabely na zemi, softboxy 2x čtverec a obdélník, 2 x octagon, fotografické deštníky, komínek, klapky, základní barevné filtry, pozaďový reflektor, 2x reflektor standart, 1x reflektor na deštníky, odrazné desky, stativ Manfrotto, ministativ na pozaďový reflektor či podsvícení, radiový odpalovač / přijímač, flashmetr Gossen, stůl pro tabletop focení (v přípravě), stojan na skladování a uzamčení vašich vlastních pozadí


Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Kulturní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.