LOKACE.CZ : Sunnyflash - Profesionální fotostudio - 207m2

Klikněte ZDE pro výpis všech zařízení (prostor), vhodných pro Vaší akci.

Sunnyflash - Profesionální fotostudio - 207m2

Praha 10, Dolnoměcholupská 209/17
Nabízíme pronájem profesionálně vybaveného velkoplošného fotostudia s plochou 11,5 x 18 m (207 m2) a výškou - 6,5 m. Fotostudio je ideální pro fotografování a natáčení reklamy a reklamních spotů, interview, komerční TV, hudebních klipů atd. Rozsáhlé fotografické vybavení SFR je schopno pokrýt i velké projekty v krátkém čase. V případě potřeby dodáme osvětlovací a fotografickou techniku a příslušenství.

Fotostudio je pro Vás připraveno k pronájmu 24hod. denně - ceny dohodou.Zašlete si nezávaznou poptávku po realizaci Vaší firemní nebo soukromé akci v tomto zařízení více...Užitná plocha: 207 m2
Kontakt: 604 394 770 / info@sunnyflash.cz
URL: http://www.sunnyflash.cz
Soukromý pronájem :

Cena za hodinu: dle dohody Kč
Cena za den: dle dohody Kč

Podrobnosti: Studio je vybaveno špičkovou zábleskovou techniku BRIESE (Flash / HMI / Tungsten), PROFOTO a Hensel v celkovém vykonu 150.000 Ws, s potřebným příslušenstvím. Pro stálé světlo využíváme Briese HMI. LUPO Light - flicker free. Fotografická technika od analogových přístrojů Canon/ Nikon Systems, Contax 645, Hasselblad H2/ 503CW/ 555ELD a velkého formátu jako je Sinar / Rollei X-act II až po digitální přístroje Canon EOS 1DS MarkIII , 5D/ 7D, / Nikon 3D a digitální středoformátové přístroje jako Phase one P45+, Hasselblad H3D 39., H3D 39-MS. Pro všechny naše přístroje je široký výběr objektivů. a systémových blesků.

Vstup pro veřejnost :

Cena vstupného: od Kč
Cena využití za hodinu: od Kč
Využití: módní přehlídka, výroba tv spotů

Ostatní informace :

Dostupnost MHD:
BUS 163, 296 -zastávka Drobná

Provoz pro veřejnost:
celoročně a 24/7

Služby:
catering, doprava, parkování, fotograf, make-up, osvětlovač, propagace a reklama

Vybavení:
Kromě fotografické techniky nabízíme vše, co usnadní Vaši fotografickou práci: pomocný generátor, stany, trampolíny atd. Samozřejmostí je možnost využití digitálního pracoviště : platformy MAC-tower, MAC BOOK PRO / PC, kalibrovatelé monitory EIZO, záložní zdroje UPC. Podle potřeby zajisíme asistenty a digitální operátory. Uvedenou techniku také zapůjčíme a podle potřeby - dopravíme na lokaci!
Nezávazná poptávka po Vaší firemní nebo soukromé akci

  
Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci.
Vaše poptávka bude odeslána přímo tomuto vybranému zařízení, které Vás bude následně
obratem kontaktovat.
  
  
Firma + kontaktní osoba:
Kontaktní e-mail: *
Kontaktní telefon:
Termín Vaší akce: *
Informace o Vaší akci:
 
Kolik měla sněhurka trpaslíků?* Ochrana proti robotům
 
 Kulturní akce - aktuální nabídka:


 

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.