Informace o serveru Lokace.cz


"Kvalitní prostory pro Vaše akce"

Pro uživatele našeho katalogu


Databáze Lokace.cz obsahuje klíčové informace o prostorech a zařízeních, kde existuje reálná možnost pronájmu pro soukromé, či veřejné akce.

Rádi bychom se stali pravidelným výchozím bodem pro Vaše rozhodování o místě realizace Vaší libovolné soukromé akce, či veřejné návštěvy.

Vybírejte vhodná zařízení (lokace) z našeho katalogu pro veřejnou návštěvu či nám zašlete požadavky ohledně Vaší akce a my vybereme vhodné zařízení pro Vás zdarma, poptávku po akci zadejte zde.

Pro provozovatele lokací (prostorů, zařízení)


Lokace.cz jsou databází, která klade důraz především na informace o možnostech soukromých pronájmů a snaží se tak prezentovat ve svém katalogu především zařízení, které umožňují realizace soukromých akcí.

Pokud ve Vašich prostorech je stále volná kapacita pro akce, či u Vás existuje alespoň sebemenší možnost pronájmu, neváhejte a prezentujte se pro stále větší počet aktivních uživatelů, kteří k nám přicházejí vyhledávat prostory pro svoje akce.

Kategorie


Firemní akce:
Kategorie s nabídkou prostorů pro všechny druhy firem a organizací, které zde nacházejí optimální místa pro realizace klasických firemních akcí : typu konference, obchodní jednání, firemní večírek, veletrh, školení, prezentace, banket apod.

Obchodní prostory:
Aktualizovaný přehled volných skladů, kanceláří, prodejních prostorů a ostatních komerčních zařízení pro obchodní činnosti.

Soukromé akce:
Přehled zařízení jako jsou ubytovací zařízení, zámky a muzea, kulturní domy, divadla, hudební kluby apod., které umožňují realizace nejčastějích soukromých činností jako jsou Rekreace, Taneční akce, Oslavy, Vzdělávání, Svatby apod.

Sportovní zařízení:
Sportovní zařízení a prostory s možností veřejného využití, přehledné informace o možnosti soukromých pronájmů různých druhů sportovišť.

Umělecké prostory:
Kulturní a umělecká zařízení s možností veřejných návštěv, prostory pro výstavu, focení, filmování a módní přehlídky.

Zábavní zařízení:
Zábavní zařízení jako jsou kina, divadla, hudební kluby, kulturní domy a další pro veřejné návštěvy a soukromé pronájmy.

Pohostinství:
Pohostinské zařízení jako jsou různé druhy restaurací, kaváren a čajoven, pivnic a barů pro Vaše návštěvy, ale zároveň i vhodné pro uspořádání Vašich privátní akcí.

RYCHLÉ HLEDÁNÍ
Konferenční prostory, firemní školení
INZERCE:

© 2006-2010 Lokace.cz :: Všechna práva vyhrazena. Soukromá výuka a doučování

Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování a distribuce materiálů zveřejněných na tomto serveru. Autoři portálu Lokace.cz neodpovídají za kvalitu vložených registrací, které jsou přidávány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat.